אפליקציית ליסינג
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
WEBLET - אפליקצייה לניהול מערך הנהגים וניהול השירות בענף הרכב ובחברות ליסינג על גבי אייפד ובאנדרואיד
אפליקציית WEBLET כוללת מודול לענף הרכב ומתאימה לחברות השכרה, חברות ליסינג, לסוכנויות רכב, יבואני רכב ולניהול ציי רכב.
התוכנה מתאימה גם לרשתות מוסכים, לחברות שירותי דרך, משווקי צמיגים ויבואני משאיות. האפליקציה תומכת הן בניהול מערך הנהגים והשינועים והן בניהול המכירות B2B.
 

אפליקציה לענף הרכב, ולחברות ליסינג  והשכרה               

אפליקצית וובלט כוללת תהליכים מובנים למכירת רכבים וחתימה על חוזה רכישה. בנוסף תומכת האפליקציה בתהליכים הלוגיסטיים והפיננסיים של מסירת רכב והחזרתו, שינועי רכבים, ביצוע טיפולים, תיקון נזקים, רחיצות ושטיפות, סיום עיסקה ועוד. המערכת מנצלת את יתרונות מכשירי המובייל, וככל שמדובר בהחזרת רכבים, המערכת מאפשרת לסמן נזקים על גבי רכב שנמסר או נכנס למוסך.
בנוסף לתהליכי B2B כנ"ל, האפליקציה כוללת תהליכי B2C המאפשרים ללקוחות החברה לתקשר עימה באמצעות האפליקציה במקום טלפונית. ניתן בין היתר לקבוע מועד לטיפול, להזמין שירותי חילוץ, לתאם תור לטסט (מבחן שנתי) ועוד. כל אלו מייעלים את עבודת מוקדי השירות. 
מן הראוי לציין כי ענף הרכב ניצב בפני אתגרים כלכליים וטכנולוגיים  ופועל באחד מן הענפים התחרותיים ביותר בעולם. הדבר המחייב יד על הדופק ככל שמדובר בהתייעלות ובשירותיות. 
 

אפליקצית WEBLET לניהול חברות ליסינג, השכרה ונותני שירותי רכב כוללת מגוון מודולים:

תוכנת WEBLET מאפשרת לחברות הליסינג לנהל את מערך הנהגים והשרות, את ניהול שינוע הרכבים, לשפר ולייעל את השירות ללקוחות ולהגביר את רמת שביעות רצונם.
מודול נהגי ליסינג נועד לשרת את אנשי השטח ואת מנהלי השירות ותומך בכל שלבי הטיפול, החל מקריאת השירות, דרך שיבוץ נהג, וכלה במתן השרות ללקוח במהירות וביעילות לשביעות רצונו. השרות מתבצע ע"י הנהגים אנשי שטח המצויידים בטאבלטים / סמרטפונים בהם מוצגים סידור העבודה ורשימת הקריאות . תוצאות הטיפול / ביקור משודרות אל מטה החברה ואל ה-ERP. הנהלת החברה יכולה לצפות בכל רגע בנעשה בשטח באמצעות אתר web של התוכנה.

מודול שינועים - נועד לניהול שינוע הרכבים
מודול חילוץ - נועד לטיפול בכל שלבי הטיפול החל מקריאה לחילוץ' דרך שיבוץ ניידת שירות וכלה במתן השרות ללקוח במהירות וביעילות לשביעות רצונו. 
מודול B2C נועד ללקוחותיכם, אלו האחרונים אינם צריכים יותר להתקשר על מנת לבצע תיאום לשירות.לקוחותיכם עצמם רושמים את בקשותיהם ישר באפליקציה מכל מקום ובכל זמן, והבקשות זורמות ישירות למשרדי החברה. 
מודול משאיות - מיועד למשווקים וליבואני משאיות. האפליקציה מלווה את נציגי החברה בכל השלבים הלוגיסטיים והפיננסיים של מכירת משאיות עד לסיום המוצלח של חתימה על הסכם  הרכישה.
מודול צמיגים - מודול לחברות שיווק ויבוא צמיגים. האפליקציה תומכת בתהליך  B2B של מכירת צמיגים על ידי היבואן או המשווק ללקוחותיו שהינם מוסכים ופנצ'ריות.
 


למידע אודות כל המודולים לענף הרכב לחץ כאן

אפליקציה לליסינג
 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 3, קומה 33
כינרת 5 בני ברק, מיקוד 5126237
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי