אפליקציה למכירת צמיגים
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
תוכלו לייעל את העבודה ואת ניהול מכירת המיגים בעזרת מודול הצמיגים של אפליקציית WEBLET

אפליקציה למכירת צמיגים עבור יבואני ומשווקי צמיגים

מערכת ניהול מכירת צמיגים  עבור חברות יבוא ושיווק צמיגים

אפליקציית WEBLET כוללת מודול לחברות שיווק ויבוא צמיגים. האפליקציה תומכת בתהליך  B2B של מכירת צמיגים על ידי היבואן או המשווק ללקוחותיו שהינם מוסכים ופנצ'ריות.

מודול צמיגים  

וובלט תומכת בכל שלבי המכירה, החל מיצירת הצעת מחיר לצמיגים, דרך משלוח והעמסת הצמיגים על רכב הנהג המוביל (בהתאם למוזמן על ידי הלקוח), וכלה בפריקתם באתר הלקוח, החתמתו על קבלת הצמיגים וביצוע חיוב וגביה. 
המערכת מכוונת את המוכרן להציע את אשר נמצא במלאי, דבר המחזק את תהליך המכירה ומאפשר אספקה מהירה ושביעות רצון הלקוח. תוכנת וובלט אף תומכת ביעדי מכירות במגוןן אופנים ומציגה יעדים מול ביצוע.  
בימים אלו, של תחרות חריפה בענף הצמיגים היבואנים מחפשים דרך להתייעל. כמות הפניות היומיות והאספקות גדלה וקשה מאד לשלוט במתרחש ולהתנהל באמצעות טפסים ידניים, פקסים וטלפונים. על מנת להתייעל ולשפר את התהליכים יש חובה בהפעלת אפליקצייה על גבי טאבלטים, אשר תציג תמונה מלאה על המתרחש בשטח בכל רגע נתון, ותפעל הן ב- On-Line והן ב- Off-Line בהיעדר אינטרנט. 
מודול  הצמיגים של וובלט מתאים לכל חברה אשר תחום עיסוקה נושק לענף הצמיגים. אם חברתכם פועלת בענף הצמיגים וברצונכם להשתחרר מטפסים וניירות ולחסוך בכוח אדם במוקד שירות הלקוחות שלכם, וובלט היא הפתרון שלכם ! המערכת מדווחת להנהלה בזמן אמת על כל אירוע חריג, בונה סידור עבודה ופועלת על סמך יעדים. במקום "טופס טיולים" האפליקצייה מרכזת אצל גורם אחד מרכזי את כל התהליכים והוא אשר יעמוד מול הלקוח. 

באמצעות WEBLET תקבלו שליטה טובה יותר על מלאי הצמיגים ותגדילו את הריווחיות. תשיגו חיסכון בכ"א בשטח ובמוקד, השירות ישתפר ועימו תגדל שביעות רצון הלקוחות. אתם תזכו להחזר השקעה (ROI) מהיר בזכות וובלט - פלטפורמה אינטרנטית אשר משרתת את החברה, אנשי השטח והלקוחות. 
למידע אודות כל המודולים לענף הרכב לחץ כאן


מתעניינים באפליקציה לניהול התהליכים הלוגיסטיים והפיננסיים של מכירת צמיגים על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! 
WEBLET הינה המערכת החדשנית לחברות בענף הרכב אשר תחום עיסוקן הינו שיווק ומכירת צמיגים, סוכנויות רכב, ליסינג תפעולי ופרטי, מכירת רכבי ליסינג והשכרת רכבים. וובלט מתאימה לרשתות מוסכים, לחברות שירותי דרך, למשווקים ויבואנים בענף הרכב הפרטי והמשאיות, יבואני רכב, חברות לשיווק צמיגים, למוסכים ולניהול ציי רכב ומוקדי שירות רכב. צרו עימנו קשר ללא התחייבות!
אפליקציה למכירת צמיגים
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR