סחר אלקטרוני בין עסקים - B2B | וובלט
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
דף הבית >> פריסייל, ואן סייל, מכירות ומלאי >> סחר אלקטרוני B2B בין עסקים

מודול סחר B2B למסחר אלקטרוני בין עסקים - מאפשר לכם לבצע מסחר אלקטרוני מלא מול לקוחותיכם העסקיים  סוכן וירטואלי > האתר שלכם לשירות לקוחותיכם 24/7 בשירות עצמי, ללא ביקור בשטח, ללא שיחות טלפון , ללא פקסים , כל המידע נגיש לכולם 

  • לקבלת הזמנות מלקוחותיכם, ללא צורך בביקור סוכן
  • לפתיחת קריאת שרות באתר, ללא צורך בטלפונים ופקסים
  • להזמנת סחורה מהמחסן
  • לברור זמני אספקה והתקנה, לחיסכון בשיחות וברורים 
  • לבדיקת מלאי ומחירים, לתכנון הזמנות עתידיות
  • לצפייה במצב חשבון ואובליגו, להתאמת כרטיסים ותשלומים
  • לאספקת מידע פיננסי ולוגיסטי היסטורי, לניתוחים מנהלתיים

אתר סחר B2B למסחר אלקטרוני בין עסקים B2B - מאפשר לספקים לבצע מסחר אלקטרוני       

אפליקציית WEBLET מאפשרת לכם להגדיל מכירות ולקבל הזמנות לא רק מסוכני השטח אלא גם ישירות מלקוחותיכם 24/7. 
מודול "סוכן וירטואלי" של WEBLET מהווה אתר סחר מאובטח הכולל בין היתר את היסטוריית הזמנות הלקוח, מצב חשבון, מחירונים והנחות של הלקוח, זמינות מלאי ומידע נוסף בהתאם להחלטתכם. 
לקוחותיכם אינם צרכים יותר להמתין לסוכן שיגיע וירשום את ההזמנות. הלקוחות עצמם רושמים את הזמנותיהם ישר באתר מכל מקום ובכל זמן, וההזמנות זורמות ישירות ל ERP בדיוק באותה מתכונת של הזמנות סוכני השטח. תהליך זה גורם לחסכון בכח אדם, בהוצאות רכבים ודלק ועשוי להגביר את המכירות בזכות הזמינות הקיימת ללקוחותיכם לבצע את הזמנותיהם.
האפליקציה תומכת גם בפתיחת קריאות שרות , בהצגת מידע אודות מלאי, מועדי ביקור והתקנה. באתר ניתן לראות גם לוחות זמנים לביצוע , איזה שיבוצים בוצעו ועוד.
 
לקוחותיכם יכולים לבצע פעילויות באתר מכל מכשיר : מחשב שולחני, מחשב נייד, טאבלט, סמרטפון 

הינכם בעלי עסק המספק סחורה או מעניק שירות ללקוחות עסקיים באמצעות סוכנים או טכנאים הנמצאים בשטח? 
תוכלו לייעל את העבודה ואת ניהול המשימות של עובדי השטח לאפשר ללקוחותיכם לבצע את קריאות השירות או ההזמנות בעצמם, באמצעות שימוש באפליקציית המסופונים WEBLET . התוכנה מותאמת אישית למחירונים, להסכמי השירות ולתנאים המיוחדים של כל לקוח ולקוח שלכם. מודול "סוכן וירטואלי" בתוכנת WEBLET מאפשר ללקוחות שלכם לבצע הזמנות ולפתוח קריאות שירות ישירות על גבי המערכת, כולל אלבום תמונות והצגת מחירי המחירון שלהם.
המערכת מציגה ללקוח שלכם אך ורק את הנתונים השייכים לו, את ההסכמים, היסטורית הקריאות, המחירון הייחודי שלו, המבצעים שלו, את ההזמנות הקודמות שלו וכד''.
במסגרת מודול זה תוכלו להתייעל, לחסוך בהוצאות כוח אדם ובהוצאות דלק !
הסוכן הוירטואלי של וובלט יעבוד בשבילכם. מעוניינים ב"סוכן וירטואלי" ?   פנו אלינו ותתחילו לקבל הזמנות !!!

למי מיועד המודול  ?
לכל עסק המעסיק סוכנים או טכנאים / מתקינים אשר מגיעים לשטח, אל אתרי הלקוחות ומבצעים שם את פעילויות המכירה או ההתקנה הנדרשות ולכל חברה המפעילה מוקד הזמנת מוצרים (טלמרקטינג) הכולל טלפנים ונציגי מכירות טלפוניים.​
באמצעות מודול זה של מגוון פעילויות  בשירות עצמי,  תוכלו לספק ללקוחות שלכם פתרון חלופי:  הם יוכלו להיכנס לתוכנה המאובטחת, לקבל את כל המידע הדרוש להם, לבצע בעצמם את ההזמנות, במועד שנוח להם, בצורה מדויקת וללא אי הבנות. כך תוכלו לחבר את הלקוחות שלכם לתוכנת  החברה ולשפר את TTM ( ה-  Time To Market). תהליך האספקה יקוצר ויהיה מדויק יותר, לשביעות רצון הלקוחות. כפועל יוצא תזכו בשיפור השירות.

תוכנת הסוכן וירטואלי למכירות והזמנות בשירות עצמי תתרום לרווחיות שלכם ולחיסכון במשאבים,  בשל הפחתת הביקורים בשטח על כל המשמעות של הדבר. כמובן שכל הנתונים מתממשקים בצורה יציבה ושקופה למערכת ה- ERP שלכם.

פרסונליזציה: מידע פרסונאלי
בהיכנסם לתוכנת הסוכן הוירטואלי יקבלו הלקוחות שלכם מידע מקיף ופרסונאלי (אודותיהם ואודותיהם בלבד). הם יוכלו לצפות במחירון המיוחד עבורם, במלאי המוקצה להם, בכרטיס הנהלת החשבונות שלהם, בחשבוניות הפתוחות ועוד. בנוסף הם יוכלו לעיין בהזמנות שביצעו בעבר ובחשבוניות ההיסטוריות. אם תרצו בכך, תוכלו להציג בפניהם נתונים סטטיסטיים אודות הפעילות שלהם מולכם, כולל השוואות עונתיות מול תקופות קודמות,  תחזית ההזמנות שלהם וניתוחים ואנליזות שונות.
תוכנת הסוכן הוירטואלי למכירות והזמנות מהשטח בשירות עצמי כוללת מערכת מסרים מיידיים. היא מאפשרת ללקוחות לתקשר עימכם בזמן אמיתי, ולהיפך: תוכלו באמצעותה לשלוח להם מידע אודות מבצעים, תוך שימוש בהודעות מתפרצות. באופן כזה תוכלו לעודדם למכור מוצרים שאת המלאי שלהם  ברצונכם לחסל.

 
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים?
הגעתם למקום הנכון! 
WEBLET הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות. 
צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
אתר סחר אלקטרוני B2B - וובלט
ללא ביקור בשטח ! חסכו בסוכני שטח באמצעות שימוש בתוכנת המסופונים WEBLET 
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR