וובלט WEBLET - אפליקציית FSM
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית

אודות חברת וובלט (אקזקיוטק לשעבר)                                    

חברת וובלט WEBLET (אקזקיוטק) הינה בית תוכנה ותיק, עיקר עיסוקנו הינו פיתוח אפליקציות ERP ופתרונות Field Service Management ומובייל לניהול העסק.

 
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים?
הגעתם למקום הנכון!
WEBLET הינה האפיקציה החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות, הפועלת על כל סוגי הטאבלטים והסמאטפונים הנפוצים.
 
אנו בחברת WEBLET מעבירים ארגונים גדולים לעידן הדיגיטל בכלל, ולתחום ה-  Mobile בפרט. ארגונים גדולים רבים עדיין לא עברו לדיגיטל ולמובייל ומחפשים כיוונים ופתרונות. בזכות המומחיות שלנו הן ב ERP והן במובייל ולאור דרישות הלקוחות, הפכנו להיות גם חברת אינטגרציה שמרחיבה את היכולות המחשוב שלהם ומקדמת אותם לעולם המובייל. ובכך אנחנו חלוצים בתחום של יעוץ, הכוונה ומימוש של מעבר הארגון לדיגיטל. 
 
אנו פיתחנו פלטפורמת מובייל אינטרנטית וגנרית לאנשי שטח, בשם אפליקציית  WEBLET  בתחום ה- Field Service Management שנותנת מענה לכל התהליכים הלוגיסטיים והפיננסיים בשטח ומתקשרת למערכות הליבה הארגוניות.

אנחנו, בחברת WEBLET, מלווים את כל תהליך המעבר לדיגיטל end to end  ומבצעים את אפיון הצרכים, מייעצים על הדרך, מבצעים אינטגרציה, מספקים את הפלטפורמה ועוסקים בהטמעה של המערכת, בהדרכה ובשירות.  הלקוח זוכה לקבל מאיתנו פתרון מקצה לקצה. 

בזכות הפלטפורמה הגנרית שלנו אנו מסוגלים לתת לכל לקוח פתרון מחשובי ב Mobile  במינימום זמן וכסף. שכן לצורך מענה על דרישות הלקוח אין לנו צורך בפיתוח תוכנה ארוך בשיטה הישנה, אלא רק בהגדרות ובפרמטרים גנריים שמאפשרים לתת פתרון תוכנה שכאילו נתפר עבור הלקוח. 
 
תמצית יתרונות הקסם שלנו:  
  1.  ללא התקנה, ללא הורדה מחנויות, בכל מערכת הפעלה, מכשיר נייד וטאבלט, כולל מחשב נייד ומחשב שולחני , גם ב-OFF LINE ללא אינטרנט. 
    האפליקציה אינה דורשת התקנה בשטח ואין לה שום אילוצים של מערכת הפעלה או חומרה -  Cross PlatForm.(זאת הואיל ופותחה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר PWA).
     
  2. אפליקצייה גנרית, ללא פיתוח, התאמה מהירה ללקוח, כבר בשלב המצגת: אפליקציית WEBLET הינה כאמור פלטפורמת מובייל גנרית ב- WEB .  עד כדי כך שהיא מתאימה עצמה לכל לקוח במינימום זמן וכסף.
עוד על  WEBLET
חברת וובלט (בשמה הקודם אקזקיוטק) נוסדה ומנוהלת על ידי שלומי לוטן ,שהינו בוגר ממר"ם ובעל תואר בכלכלה מאוניברסיטת ת"א. חברתנו  פיתחה את המוצרים המתקדמים תוכנת שיווקית ERP ואת אפליקציית המסופונים הניידת וובלט  WEBLET שהינה מוצר הדגל של החברה אשר  פועלת כאמור על מגוון טאבלטים (אייפד ואנדרואיד). 
חברתנו סגרה לאחרונה עיסקאות במיליוני שקלים בתחום אפליקציית מובייל B2B ו B2C, ואנו מכוונים לספק את הפלטפורמה שלנו ללקוחות ארגוניים גדולים.
 
בזכות הוותק של חברתנו והמומחים המועסקים על ידה, אנו מספקים ללקוחות גם יעוץ בבחירת הדרך, במעבר הדיגיטלי בכלל ולתחום ה Mobile בפרט. לדברי לקוחותינו הפעלת אפליקציית WEBLET (בכל מקום ומכל מכשיר.... ) גרמה להתייעלות הארגון, לשיפור השירות, הגביה והרווחיות. פועל יוצא מכך הוא החזר השקעה ROI מהיר ביותר .
 
על PWA     
Progressive Web Apps | Web | Google Developers
PWA זה שם של טכנולוגיה של גוגל שמייצגת את טכנולוגיות  הפיתוח החדישות ביותר של השנתיים האחרונות. מדובר בטכנולוגיית פיתוח שגוגל מעודדת. 
בעבר הייתה טכנולוגיית  NATIVE  שעדיין נפוצה, אבל לדברי מומחים היא תלך ותיעלם בזכות הכיוון החדש של PWA אשר כולל בתוכו גם את יתרונות הנטיב, וגם את יתרונות ה  WEB  ON LINE  , כולל התמיכה ב  OFF LINE   . השקעה בטכנולוגיה חדישה זאת מבטיחה ללקוח   שלא יצטרך להחליף אפליקציה כל שנתיים שלוש.
לקוחות קצה לא נדרשים להוריד אפליקציה, דבר שהם נמנעים ממנו לפעמים בגלל הסרבול, ויכולים להפעיל את אפליקציית וובלט מיידית אחרי רישום שם וסיסמא.
בניגוד לאפליקציית נטיב שהיא תלויה בחנויות של אפל וגוגל ובאישורן, אזי ב PWA אין מתווך בין הלקוח לבין בית התוכנה. אפשר לתת  ללקוח תגובה מיידית, גירסה מהירה, גירסה מיוחדת רק לו . אפשר להגיב במהירות לאירועים בשטח , לא תלויים באישורים של החנויות של אפל וגוגל ובגורמי צד ג, שמעכבים מלתת שירות כזה או אחר.
 
 
מכאן נגזר יתרון נוסף של WEBLET והוא היכולת לעבוד גם ב OFF LINE  בהיעדר אינטרנט. בזכות הפיתוח בטכנולוגיה זו , הצלחנו שוובלט תהיה פלטפורמה גנרית ואוניברסלית CrossPlatForm ללא צורך בהורדה מחנויות. האפליקציה פועלת על כל מערכת הפעלה, על כל סמארטפון וטאבלט, וכן על מחשב שולחני. היא מתאימה עצמה לכל גודל מסך. יש לנו לקוחות שמפעילים את האפליקציה על מגוון מכשירים, בלי שאנו יודעים על איזה מכשיר הם מפעילים אותה . 
ככל הידוע לנו אין אף בית תוכנה שמספק את הטכנולוגיה הזו עם הפלטפורמה העשירה של פתרונות בתחומי הרכב, הלוגיסטיקה, הפיננסיים, ועוד. 
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR