שמירה על הסביבה בעזרת אפליקציית מסופונים
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
חיסכון בזכות תוכנת Weblet לניהול אנשי שטח
לחיות ירוק זה לא רק למחזר, זה גם לנייד את עובדי השטח
העובדה שניתן כיום למחשב כל תהליך עסקי בצורה ירוקה וידידותית לסביבה על גבי טאבלטים וסמארטפונים טומנת בחובה חיסכון כספי ניכר.

אם גם הארגון שלכם מעסיק סוכני שטח ומכירות, טכנאים, אנשי שירות או בקרים, קבלת מספר החלטות פרקטיות אודות התוכנה שלכם תסייע לכם לחסוך בהוצאות ולהיות ידידותיים לסביבה.
כל ארגון המעסיק אנשי שטח ניידים אינו יכול להתעלם מן המהפכה הירוקה הטמונה בטאבלטים ובסמארטפונים. מי שישכיל למנף את הטכנולוגיות החדשות ולהטמיע אצל עובדיו תוכנות ניידות ייעודיות, יוכל להתייעל מחד גיסא, ולתרום לשמירה על הסביבה מאידך גיסא. עסקים בעלי מודעות סביבתית גבוהה הינם הראשונים לאמץ תוכנות למחשוב אנשי שטח. מדובר בגישה ניהולית, המותווית על ידי ההנהלה הבכירה. תוכניות סביבתיות מתחילות בפרטים הקטנים: צמצום ההדפסות (דו צדדי, רצוי בשחור לבן…), שימוש בדיו ממוחזר, הקפדה על כיבוי מזגנים ומחשבים, שתייה בספלים ולא בכוסות חד פעמיות ועוד.

לחיות ירוק זה לא רק למחזר, זה גם לנייד את עובדי השטח

אבל זו רק ההתחלה. אם גם הארגון שלכם מעסיק סוכני שטח ומכירות, טכנאים, אנשי שירות או בקרים, תוכניות סביבתיות עשויות להוות אתגר. נכון, הרגלים ישנים יכולים להיות קשים לשינוי. אולם הואיל ומדובר בשימוש בטאבלטים, החדשנות קורצת לעובדים בכל גיל והם משתפים פעולה בשמחה. העובדה שניתן כיום להטמיע כל תהליך עסקי בצורה ירוקה וידידותית לסביבה, בעזרת שימוש במכשירים ניידים טומנת בחובה תועלת עסקית ניכרת.
 
ניתן להצביע על ערך רב וחיסכון כספי במספר תחומים:
צמצום השימוש בניירת מהווה את הצעד הראשון בו נוקטים עסקים המעוניינים להתקדם לעבר יוזמות ירוקות: במקום לרשום את ההזמנות והבקשות על גבי טפסים, העובדים נהנים להקליד את המידע העסקי ישירות על גבי הטאבלטים. דבר זה לא רק מפחית את השימוש בנייר, אלא אף משפר את הפרודוקטיביות ואת איכות הנתונים. המידע מועבר למערכות הארגון באופן אוטומטי וללא טעויות, פעם אחת בלבד. תשאלו חברות שירות שהטמיעו זאת, ותשמעו מהם כי תמו הימים של אובדן ניירות וכאוס.
 
הפחתת צריכת דלקים היא בוודאות היוזמה הירוקה המשתלמת ביותר לחברות שנעזרות באנשי שטח. על ידי הטמעת תוכנה מתאימה, המנחה את הנהגים והמובילים בדרכם, ניתן לבצע תכנון חסכוני של המסלול היומי. חברות המיישמות טכנולוגיות אלו יזכו להפחית את הוצאות הדלק. יתר על כן, הן תורמות לסביבה בכך שמפחיתות את הפקת הפחמן המזהם. בעזרת הטאבלט מקובל לאפשר לסוכני שטח להתחיל את יומם בנקודה מסוימת במסלול, במקום לנסוע למשרד. הדבר מפחית את השימוש בדלק.
 
צריכת אנרגיה יכולה להיות מופחתת גם היא באמצעות השקעה במכשירים חסכוניים באנרגיה. צגי מחשב ישנים או מחשבי שולחן גדולים צורכים כמות אנרגיה גדולה של חשמל. החלפת המכשירים האלו בסמארטפונים או בטאבלטים יתרמו לחיסכון ניכר.
פרודוקטיביות גם היא תכונה שמאפיינת יוזמה ירוקה. בעזרת שימוש בתוכנות ניידות אנו למעשה עושים יותר עם פחות. ככול שההספק של העובדים גדל, יותר עבודות מתבצעות בכל יום וכפועל יוצא גדלה היעילות של העסק.
 
אשפה הינה אחד הגורמים השליליים המשמעותיים ביותר בהקשר של איכות הסביבה. היא גורמת לשימוש מיותר בשטחים פתוחים לצורך אכסונה. שימוש במערכות ניידות לאנשי שטח מגביל את מספר הפריטים שאתם משליכים או נפטרים מהם. הדבר יכול להפחית את האשפה שהחברה שלכם מייצרת ולתרום לסביבה באורח משמעותי.
ניהול הדפסות (Print Management) מעבר להיותו מאמץ נוסף של הפחתת נייר, טומן בחובו חיסכון אדיר בהוצאות. כולנו ערים לעלויות הגבוהות של סרטי הדיו, התחזוקה והנייר. לעיתים קרובות מדי עובדים מדפיסים לחינם מספר עותקים רב. הימנעות מושכלת מהדפסות מהווה את אחד המאפיינים של תוכנות למיחשוב סוכנים, מפיצים וטכנאי שירות.
 
המעבר לירוק אינו חייב להיות שינוי רדיקלי. במקום זאת, תוך כדי מספר החלטות פרקטיות אודות התוכנה שלכם תוכלו הן לחסוך בהוצאות והן להיות ידידותיים לסביבה. קחו בחשבון מספר צעדים קטנים לעבר עסק ירוק יותר, ובנוסף, גם התקציב שלכם יפיק מכך תועלת.
 
מתעניינים בתוכנה לניהול השטח על גבי טאבלטים?  הגעתם למקום הנכון! 
iTrinity היא מערכת חדשנית הפועלת על כל סוגי הטאבלטים והסמארטפונים: iOS - אייפד, אנדרואיד - סאמסונג, ווינדוז פון ועוד, וכן על לפטופים ועל המחשב השולחני.​


מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים?
הגעתם למקום הנכון! 
Weblet הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.
צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR