אפליקציית מכירת משאיות
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
תוכלו לייעל את העבודה ואת ניהול מכירת המשאיות בעזרת מודול המשאיות של אפליקציית Weblet

מודול משאיות ליבואני או משווקי משאיות

מערכת ניהול מכירת משאיות לחברות יבוא והרכבת משאיות

אפליקציית WEBLET כוללת מודול לענף המשאיות המיועד למשווקים וליבואני משאיות.  האפליקציה מלווה את נציגי החברה בכל השלבים הלוגיסטיים והפיננסיים של מכירת משאיות עד לסיום המוצלח של חתימה על הסכם  הרכישה.

מודול משאיות     

אפליקציית WEBLET תומכת בתהליך  B2B של מכירת משאיות ללקוחות עסקיים ולחברות הפצה והובלה. מודול המשאיות  מאפשרת לאיש המכירות להקים הצעת מחיר (כמפורט בהמשך), ובעקבותיה ליצור הסכם רכישה, להחתים את הלקוח על החוזה על גבי טאבלט, תוך תיעוד מלא  של תהליך מסירת המשאית.  
במסגרת התמיכה בתהליך המכירה של המשאית בונה האפליקציה הצעת מחיר על גבי הטאבלט. ההצעה כוללת את כל מרכיבי המשאית: מרכב, מנוע ואביזרים נוספים . הדבר מתבצע תוך צפייה ברכיבי הדגם ובחירת תחליפים שהוגדרו במערכת. הצעת המחיר מתחשבת במידת הצורך בנתוני מלאי פנוי.  
האפליקצייה הינה תומכת מכירה: היא מכוונת את נציג המכירות להציע מרכיבים מן המלאי ובכך מחזקת את תהליך המכירה, מאפשרת אספקה מהירה, תורמת לריווחיות וגורמת לשיפור שביעות הרצון של הלקוחות. המערכת מאפשרת לדפדף ברשימת הדגמים בתצורת אלבום תמונות.
המערכת תומכת בטרייד אין, בטופס שילוט משאית (אורך, רוחב, גובה, פרסות ... וכד'), בטופס אחריות מנהל רכב, טופס הבטחת שער ועוד.
בתום תהליך המכירה ומייד עם החתמת הלקוח, נציג המכירות לוחץ על כפתור ה"שמור ושלח" וההסכם משודר למשרד ומשם למערכת ה ERP הארגונית של הלקוח.
מערכת WEBLET כוללת מסכי טלמיטיג אשר ניתן לקשרם אל יומן המשימות הארגוני ולנהל את הפגישות. סיכומי הפגישה יישלחו אל מערכת ה ERP בממשק חוזר.
אפליקציית וובלט מביאה ערך מוסף לענף המשאיות אשר פועל  כידוע  בשוק תחרותי מאד המחייב הקפדה על התייעלות ושירותיות. כמות האירועים היומיים אותה חווים קברניטי ענף יבוא ושיווק המשאיות הולכת וגדלה. קשה יותר ויותר לשלוט במתרחש באמצעות טלפונים, ניירת ופקסים. על מנת להתייעל נדרש להפעיל אפליקצייה WEB- ית אשר תפעל הן ב- On Line והן ב- Off Line בהיעדר אינטרנט, מערכת שתספק להנהלה תמונה רחבה ומלאה על המתרחש בשטח בכל רגע נתון.
תוכנת וובלט תומכת ביעדי מכירות במגוןן אופנים ומציגה יעדים מול ביצוע,  אחוז כיסוי וכן צפי עמידה ביעד בסוף התקופה (אחוז כיסוי יחסי). 
למערכת יתרון נוסף:  אפליקציית  WEBLET  מרכזת את מלוא תהליכי המכירה מול הלקוח, כאשר גורם אחד מרכזי שולט בכל התהליכים- דהיינו מהווה One Focal Point.  

באמצעות WEBLET  תקבלו שליטה טובה יותר על המלאי של המשאיות והמרכיבים, תשפרו את השירות ותחושו שיפור גדול בשביעות רצון הלקוחות. האפליקציה תגרום לכם להתייעל, להשתחרר מניירות  ולחסוך בכ"א במוקד השרות שלכם. אתם תזכו להחזר השקעה מהיר בזכות פלטפורמה אינטרנטית חדשנית. הואיל והמערכת פועלת כאמור על סמך יעדים, ההנהלה שלכם תקבל דיווחים בזמן אמת אודות כל ארוע חריג.
 

למידע אודות כל המודולים לענף הרכב לחץ כאןמתעניינים באפליקציה לניהול התהליכים הלוגיסטיים והפיננסיים של מכירת משאיות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! 
WEBLET הינה המערכת החדשנית לחברות בענף הרכב אשר תחום עיסוקן הינו מכירת משאיות, סוכנויות רכב, ליסינג תפעולי ופרטי, מכירת רכבי ליסינג והשכרת רכבים. וובלט מתאימה לרשתות מוסכים, לחברות שירותי דרך, למשווקים ויבואני משאיות, יבואני רכב, חברות לשיווק צמיגים, למוסכים ולניהול ציי רכב ומוקדי שירות רכב. צרו עימנו קשר ללא התחייבות!
אפליקציה למכירת משאיות - וובלט
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR