בלוג אפליקצית אנשי שטח - סקרים על טאבלטים
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
ביצעו סקרים על גבי טאבלטים בשטח
תוכלו ללבצע סקרים בשטח באמצעות שימוש בתוכנת המסופונים Weblet 
מערכת לביצוע סקרים בשטח

מערכת ניהול סקרים על גבי סמארטפונים וטאבלטים

 עריכת סקרים כרוכה בהוצאות רבות –יש לשקול כמה אנשי צוות לשלוח, לתכנן סדר הליכה ולקבוע את שיטת איסוף הנתונים והעברתם למרכז.
לאחרונה אנו עדים לביקוש גובר למערכת לניהול סקרים על גבי טאבלטים (אייפד ואנדרואיד). זאת כתחליף לסקרים שמולאו ידנית על ידי הסוקרים.  
WEBLET כוללת מודול סקרים מתקדם וחדשני על גבי טאבלטים. המערכת מסייעת לסוקרים בתהליך הסקר באמצעות מחשב, טאבלט או מכשיר סלולארי.

WEBLET– הדור הבא לעריכת סקרים על טאבלטים          

ביצוע סקרים על טאבלט  
מודול הסקרים של  וובלט מיועד לארגונים המבקשים לערוך סקרים בשטח כגון עיריות, חברות כוח אדם וכל חברה אשר אוספת סטטיסטיקות.
התוכנה מייעלת את עבודת הסוקרים וחוסכת בעלויות תפעול הסקרים. נוסף על כך, מסכי המערכת ידידותיים וקלים לתפעול. המערכת פועלת גם ללא תקשורת, הן ב- online והן ב- offline. ניתן להפעילה על גבי השרתים שלכם או על שירותי ענן.
כאמור המערכת הינה Cross- Platform , כלומר עובדת על כל סמארטפון וטאבלט ובנוסף גם על הלפטופ ועל המחשב השולחני . בנוסף לכך היא  מתממשקת עם שירותי הענן באופן מושלם.
ניתן לשלב בה חתימה של המרואיין על גבי האייפד, אפשר לחבר לה למדפסת, לצלם באמצעות האייפד, לבצע הקלטות ולתעד את מיקום ביצוע הסקר באמצעות ה-GPS . המערכת קובעת סדר הליכה לסוקרים בצורה יעילה ומחוברת לתוכנת ניווט ( WAZE )  אשר מספקת הכוונה לכל מקום בארץ בצורה המהירה והנוחה ביותר.
המודול לניהול סקרים תומך בריבוי שפות: ניתן להגדיר שפות שונות לסקרים, למשל עברית, אנגלית, רוסית ועוד. המערכת כוללת קטלוג תמונות וניתן להשתמש בו לצורך המחשה על ידי אלבום תמונות. כמו כן המערכת תומכת בשאלות רב ברירה (שאלון אמריקאי).
מודול הסקרים של וובלט כולל מחולל דוחות משוכלל שנועד לסייע בניתוח תוצאות הסקר. את התוצאות המעובדות ניתן להציג בטבלאות/ גרפים תלת מימדים.
 
אחד היתרונות של WEBLET שפועלת על גבי טאבלטים, הינו בכך שאיסוף המידע ועיבודו מתבצע בReal Time בעת מילוי הנתונים במכשיר. ניתן לבצע את הסקרים בריבוי מקומות ולאחד את הנתונים בקלות רבה לטבלה מרוכזת.
 
מערכת למנהל

אחד היתרונות של WEBLET כולל מערכת ניהול אשר מספקת למנהלים יכולות צפייה בזמן אמיתי בסקרים ובתמונות שצולמו בשטח. היא מאפשרת להנהלה לשלוח הודעות והנחיות לעובדים בשטח.
וובלט מאפשרת לפרסם באופן מיידי את תוצאות הסקרים בפני המנהלים או הלקוחות אשר הזמינו את הסקר.
 
סקרים על טאבלט - היתרון
אם אתם שוקלים לערוך סקר בשטח, כדאי לכם לשקול להשתמש בטאבלט אשר יחסוך לכם בעלויות, יהיה אפקטיבי יותר וחשוב מכל - ינתח את התוצאות באופן מיידי.
הטאבלטים ניחנו בתכונה חיובית נוספת: שמישות וידידותיות  – כל סוקר אשר יקבל את המכשיר לידיו ידע לתפעל אותו תוך מספר דקות.
 
סקרים על אייפד - היתרון
האייפד הינו מכשיר מדהים: הוא שוקל מעט, מציג תמונות בצורה מרהיבה, המציא מחדש את המושג מחשב אישי. האייפד עובד ברשת אלחוטית וברשת סלולארית. ככל שמדובר בחיי סוללה, שום טאבלט אשר דומה במימדיו לאייפד אינו מגיע עם חיי סוללה ארוכים כל כך. מערכת ההפעלה שלו סגורה ומוגנת יחסית מפני וירוסים אשר נמצאים ברשת.  האייפד מהווה כלי מעולה של ניהול אנשי שטח ומכירות.
 
תוכלו להפעיל את מודול הסקרים של אחד היתרונות של WEBLET  על כל מערכת הפעלה שתחפצו – הן על אייפד והן על אנדרואיד.
 
לסיכום:
Weblet אוספת מידע מכל מקום.
Weblet אוספת מידע לאייפד גם כשאינכם לא מחוברים לאינטרנט.
• ברגע שאספתם את המידע הוא זמין לעבודה ברגע שתעלו אותו.
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! WEBLET  הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR