ניהול הפצה ותכנון קווים - מבוסס AI
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
מדוע תוכנת TMS חשובה ?  

לפי מחקר של Accenture , הליקויים וחוסר היעילות בשרשרת האספקה השפיעו על 94% מתוך 1000 החברות ברשימת ה-Fortune.  מתוכן 75% דיווחו על השפעה שלילית על החברה. רבים מהן כבר הטמיעו מערכות TMS מקיפות או נמצאים  בתהליך  כזה. 

עם התפתחותן של טכנולוגיות מתקדמות, ניתן ליישם בינה מלאכותית  AI ולבצע אופימיזציה בכל הנוגע ללוגיסטיקה ולתכנון ההפצה. השקעה בפתרונות TMS מתקדמים עם תשתית טכנולוגית חזקה ומתקדמת מאוד מגבירה את היעילות ומסייעת  לעסקים להתרחב בעולם  של דרישות משתנות.

מתי להשתמש בפתרון TMS?
כל חברה  מתמודדת  עם מגוון שונה של אתגרים אשר דורשים מערכות אוטומטיות שונות. 
כיצד תוכלו לזהות מתי להשתמש בפתרון TMS מוכוון בינה מלאכותית?  מתי הזמן הנכון? 

שליטה מרכזית בלוגיסטיקה
על פי רוב מערכות הניהול הארגוניות אינן אינטרגטיביות. חלקם מערכות מסורתיות מלפני עשור ויותר. כאשר פעולות ההפצה דורשות ניהול אינטגרטיבי או תקשורת בין מספר רב של צדדים וספקים,  זו העת ליישם אפליקציית TMS עם יכולות משולבות.
מערכת TMS מתקדמת  מספקת למטה הלוגיסטיקה גישה בזמן אמת ללוח בקרה יחיד שבו ניתן לעקוב  אחר ההזמנות,המטענים שבדרך והספקים המעורבים. העבודה הידנית מופחתת למינימום. חברות הלוגיסטיקה עוברים לדיגיטליזציה החל מתכנון ההזמנות ועד ל POD. .
מתעניינים בתוכנה מתקדמת וחדשנית, לתכנון ולניהול ההפצה מבוססת AI,לאופטימיזציית המסלולים וקווי ההפצה,  לנהגים, מפיצים, מוקדי שירות וטכנאי שטח?
הגעתם למקום הנכון!   WEBLET הינה המערכת החדשנית ל AI  TMS
.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
מתי להשתמש בפתרון TMS - AI לניהול ההפצה ?        
למערכת TMS מבוססת AI שלוש מטרות מרכזיות:
  • מטרתה הראשונה הינה להבטיח מסלולים יעילים ומאופטימלים. הדבר מתבצע באמצעות אלגוריתם אשר מעבד מגוון רב של פקטורים, כמו אפשרויות של אופטימיזציית קווי ההפצה, המוביל, מאפייני המטען, קיבולת הרכב ועוד. 
  • בנוסף, המטרה השניה הינה יכולות המעקב בכלל ומעקב בזמן אמת בפרט. 
  • המטרה השלישית הינה לאפשר צמיחה. כאשר העסקים מתרחבים, קיומה של מערכת כזו לניהול, למעקב ולשליטה במשימות והמורכבות של ה TMS הופכת לחיונית. 
    דוגמה, אם יחידת ייצור מפיקה 1000   משלוחים יומיים להפצה, באין לחברה כלי המבצע אופטימיזציה של תהליך ההפצה, הדבר יבלום  ויעצור אותה מהתרחבות.
מה הייחודיות של  TMS מבוסס AI 
הלוגיסטיקה מהווה חלק ניכר מסך ההוצאות של החברה - כ-10-15%.  בעוד ש-TMS יעיל מטפל בכל חלקי הניטור, התיאום, הניהול והטיפול בכל מצב הקשור להובלת מוצר מרגע ביצוע ההזמנה ועד לאספקתה הסופית, כלי ניהולי אשר מספק יכולות דינמיות הוא גיים צ'יינגר.
מערכות TMS מבוססות  AI משפרות את ניהול ההפצה ומסייעות לעסקים בקבלת החלטות עסקיות נכונות. 
פלטפורמות אלו מציעות אנליטיקה, תובנות ולוחות מחוונים בזמן אמת המובנים בקלות. 
הערך המרכזי שמספקים   AI ו-ML  בפתרונות TMS הינה הדרגה הגבוהה ביותר של אופטימיזציה, שהיא בעלת חשיבות עליונה בהפצה, שינוע ותכנון לוגיסטיים. 
עסקים יכולים לקבל החלטות חכמות באופן דינמי, בהתבסס על תובנות בזמן אמת מהנתונים בשטח, ולצמצם חוסר יעילות ועלויות. הם יכולים לתכנן מסלולים משופרים שנלקחו מנתונים היסטוריים ובזמן אמת. 
טכנולוגיות בינה מלאכותית ולמידת מכונה המשולבות ב-TMS מאפשרות למשלחים ולספקי שירות לוגיסטיקה למקסם את ההחזר על ההשקעה מאימוץ המערכת. 
היכולת לנצל TMS מבוסס AI הופכת במהירות למבדיל שוק, וארגונים המשתמשים בפונקציות למידת מכונה ו-TMS במקביל צוברים נתח שוק על פני מתחרים.
גורם מייעל 
TMS מבוסס AI מייעל את השימוש בכל המשאבים והנכסים על בסיס פרמטרים שונים, לרבות עלויות, קיבוץ הזמנות, מספר העצירות ועוד. יתרה מכך, עסקים יכולים לבחור קריטריונים מותאמים אישית ולבצע אופטימיזציה מותאמת לצורכי החברה היחודיים.
אופטימיזציה כזו מבטיחה מסלולי הפצה וקווי אופטימליים שיד אדם לא הייתה מסוגלת לתכנן. הדבר תורם  ישירות לחסכון. 
עלות התפעול, כלי הרכב, הדלקים, כוח אדם, כלי הרכב וכל משאב אחר יורדת, ובכך מגדילה את הרווחיות של העסק. 

מעקב וניטור משלוחים ב-360 מעלות
נתונים סטטיסטיים מראים ש-30% מהחברות היו עדות לרמות גבוהות יותר של שביעות רצון מלקוחותיהם לאחר שילוב TMS חכם. פלטפורמות TMS מבוססות בינה מלאכותית שולחות התראות ותקשורת אוטומטית לכל בעלי העניין, וניתן להתאים אישית ולהגדיר את כל ההתראות והתקשורת הללו. לפיכך, הלקוחות יכולים לעקוב אחר ההזמנות בזמן אמת ולחוות אחריות טובה יותר מספקי לוגיסטיקה. 
הדבר לא רק מפחית את הצורך במעקב פרטני על ידי עסקים, אלא זה גם מקטין את שאילתות הלקוחות לגבי מעקב אחר משלוחים ומצב משלוח.

אנליזה וניתוח לשם קבלת  החלטות
TMS מתוחכם מבצע ניתוח נתונים, ומספק מידע לקבלת החלטות לתכנון ההפצה, קווי ההפצה והמסלולים. ניתן לחקור את המיקומים הגיאוגרפיים המושפעים ביותר ממשלוחים מאוחרים. קבלת התרעות במקרי עיכובים, עומסי תחבורה, תאונות ומצבים בלתי צפויים תורמת גם היא לניהול נכון ויעיל. הדוחות בזמן אמיתי שמתקבלים במערכת מספקים מידע חשוב למטה ההפצה.
לפי Gartner, שוק המערכות לתכנון וניהול ההפצה צפוי לגדול ב-60% מ-1.3 מיליארד דולר ב-2019 ל-2.1 מיליארד דולר ב-2024.
המניע העיקרי לגידול זה הוא פיתוח הטכנולוגיות הקשורות ללוגיסטיקה, לתחבורה ולניהול מסלולים, בד בבד עם הגידול במסחר האלקטרוני חוצה הגבולות.
עסקים משקיעים רבות בפלטפורמות המופעלות על ידי טכנולוגיות בינה מלאכותית, כדי לייעל את פעולותיהם ולהפחית את עלויות התחבורה הכוללות. הדבר אמור גם ככל שמדובר במערכות ניהול ההפצה (TMS).
רבים מלקוחותינו פנו אלינו וציינו כי הוצאות התעבורה מהוות  את אחד  הגורמים העיקריים לעלויות הלוגיסטיקה שלהם. המאמץ להפחתתן מהווה אתגר מרכזי בפני ההנהלות שלהם וביקשו פתרון טוכנולוגי מתוחכם. לאור בקשתם פיתחנו את מודול האופטימיזציה מבוססת AI של חברת וובלט.
לטובת כל מי שפעילים בענף ההפצה והלוגיסטיקה אנו מפרטים במאמר זה את את התשובה המפורטת לשאלה - מתי להשתמש בפתרון TMS ומהן הסיבות העיקריות להשקיע בפתרון TMS מבוסס AI .

כיצד תשכילו לבחור את פתרון TMS הנכון עבורכם?
מערכת TMS תסייע לכם לייעל את שרשרת האספקה.  בטווח הארוך, הדבר ישפר את משלוח המטענים, ובכך להפוך את שרשרת האספקה המלאה ליעילה מבחינת עלויות. 

מתי להשתמש בפתרון TMS - AI לאופטימיזציית ניהול ההפצה ותכנון המסלולים ?   
מדוע עסקים חייבים להשקיע ב-TMS מבוסס בינה מלאכותית ?

 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR