שתפ אסטרטגי בין WEBLET לבין חברת ONE
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
לאחרונה חתמנו ב WEBLET  על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת ONE וואן.
אנו שמחים לבשר כי חברת ONE בחרה ב WEBLET להוות שותפה עסקית שלה ביישום פתרונות המובייל שלה. החברה בחרה בWEBLET, בפלטפורמה הדיגיטלית שלנו, כפתרון גמיש וחדשני שבעזרתו תציע ללקוחות עסקיים ערך מוסף בעולמות המובייל, השירות וניהול אנשי השטח  FSM-Field Service Management.

שיתוף פעולה אסטרטגי בין WEBLET לבין חברת ONE

חטיבת ONE ERP, תחת ניהולו של רונן בנבניסטי,  תפיץ ותשווק את פלטפורמת וובלט שלנו בקרב השוק העסקי.
כל פתרונות WEBLET, על מגוון המודולים שלנו לאנשי השטח,  יופצו וישווקו על ידי ONE.  בין השאר ישווקו האפליקציות שלנו לניהול אנשי שטח, מפיצים, מוכרנים, טכנאים , נציגי שירות,  ליסינג, מוכרנים, מפיצים, בקרים , סוקרים ועוד.

גם לקוחות וואן הקיימים יהנו משת"פ זה. שכן לחברת ONE מוניטין כחברה המובילה מבין חברות ה- IT בישראל והינה מיישמת ה-ERP הגדולה בישראל. בין לקוחותיה נמנים ארגונים גדולים במשק בתחומי התעשיה, הלוגיסטיקה , המסחר והפיננסים. היא משרתת בהצלחה רבה אלפי משתמשים מכל המגזרים. 
פלטפורמת המובייל וובלט, תעמוד לרשותם של  מאות הלקוחות של ONE ERP, ובאמצעותה היא תוכל להציע פתרון דינמי לניהול מערכי שירות (Field Service Management FSM ) ואף לבצע טרנספורמציה דיגיטלית ללקוחותיה הקיימים. 
שיתוף פעולה אסטרטגי בינינו לבין חברת ONE 
שתפ אסטרטגי בין WEBLET לבין חברת ONE
במסגרת השת"פ בין שתי החברות תקים  ONE ERP מחלקת מובייל שתכלול מפתחים, מיישמים ומומחים טכנולוגיים. הדבר יאפשר עבודה עצמאית של ONE בביצוע ההטמעה, היישום ותחזוקת פתרונות המובייל שלנו .

חברת וואן הצהירה כי מצאה בוובלט מומחים ומובילים בפיתוח וביישום פתרונות מובייל. רונן בנבניסטי, מנכ"ל ONE ERP מסר כי "אנו רואים תמיד לנגד עינינו את הרצון להעמיד לרשות לקוחותינו פתרונות ערך מוסף, ולשלב מוצרי תוכנה מובילים במערך ה-ERP שלנו. שיתוף הפעולה עם WEBLET והוספת הפתרונות שלהם למעטפת שירותי ONE ERP תואמים את האסטרטגיה הזו ומאפשרים ללקוחותינו ליהנות משילוב מנצח בעל ערך עסקי ממשי".

אנחנו בוובלט גאים ומשוכנעים כי  שיתוף הפעולה בין שתי החברות יניב ערך רב ללקוחות הקיימים והעתידיים של One1 ו-WEBLET, ויתרום למימוש הפוטנציאל הגבוה של הפלטפורמה.

 
מתעניינים באפליקציה לניהול טכנאי שטח, ליסינג, מפיצים, מתקינים, אנשי שירות וסוכני מכירות אשר שייכת לדור חדש זה ?
הגעתם למקום הנכון! האפליקציה שלנו פועלת בטכנולוגיית Progressive Web Apps והינה אפליקציה חדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות. צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR