בלוג אפליקצית מסופונים למכירות- סוכן וירטואלי
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
תוכנת אייטריניטי לניהול מכירות גם עם סוכן וירטואלי
תוכלו לייעל את ניהול המכירות באמצעות שימוש בסוכן הוירטואלי של תוכנת Weblet 

שירות עצמי הגיע אל ה – B2B ולעולם ה- Retail בתוכנת מכירות והזמנות

השירות עצמי הגיע אל ה – B2B ולעולם ה- Retail בתוכנת מכירות והזמנות
תוכנת סוכן וירטואלי למכירות והזמנות בשירות עצמי מן השטח)
אם הינכם ארגון המעסיק אנשי שטח או נציגי שיווק במוקדי הזמנות טלפוניים, אתם תרים בוודאי אחר דרכים להתייעל ולחסוך עלויות. אפליקציית הזמנות בשירות עצמי, אליה יוכלו להתחבר הלקוחות שלכם יכולה להוות פתרון אידיאלי. גם אם הינכם רשת שיווק Retail  ויש לכם לקוחות סיטונאיים- זו התוכנה האולטימטיבית עבורכם.
הפעלה מושכלת של תוכנה לאנשי שטח בשירות עצמי עשויה להניב לעסק שלכם תועלת רבה הן על ידי חיסכון בעלויות התפעול והן על ידי שיפור השירות והגברת שביעות רצון הלקוחות
שירות עצמי מצד הלקוח הוא בעצם רעיון די ישן אך עם הרבה טוויסטים חדשים. בפועל, כל הרעיון של לעזור ללקוחות הוא לעזור לעצמם באמצעות תוכנת מכירות והזמנות B2B
אפליקציית אנשי שטח בשירות עצמי
ככל שמדובר בתוכנת הזמנות, מכירות, שירות, התקנות או כל משימה אחרת המבוצעת על ידי אנשי וסוכני שטח,  העברת ביצוע המטלות למגרש של הלקוחות הינה אחת ההשקעות הבולטות מבחינת ההחזר הגבוה ביותר על ההשקעה. מתוך מגוון הטכנולוגיות המאפיינות כיום את התוכנות לסוכני שטח, נראה כי תוכנה בשירות עצמי לפרי סייל, מכירות והזמנות , כמו גם שירות , התקנות וכיוצ"ב (המכונה גם בעגה המקצועית "סוכן וירטואלי"), יכולה להיות בעלת ה-ROI  הגבוה ביותר עבורכם.
חשוב להזכיר כי הסוכן הוירטואלי הינו מערכת מסוג B2B , דהיינו מסחר האלקטרוני בין עסקים. היא מיועדת בעיקר לחברות אשר מפיצות, מוכרות או אוספות הזמנות וקריאות שירות מלקוחותיהם.  תוכנת הסוכן הוירטואלי למכירות והזמנות בשירות עצמי מאפשרת ללקוחות שלכם לבצע בשירות עצמי הזמנות או פתחיחת קריאות ישירות אליכם. המערכת מציגה בפניהם אך ורק את הנתונים השייכים להם, את המחירונים הייחודיים, המבצעים שלהם וכד'.
התוכנה מאפשרת לקבל הזמנות  גם ללא ביקור סוכן בשטח וללא התערבות טלפונית של נציג מכירות. תוכנת הסוכן הוירטואלי להזמנות ומכירות בשירות עצמי  תסייע לכם להתייעל, לחסוך בהוצאות כוח אדם, חיסכון בהוצאות דלק ובטלפונים!
 
למי מיועדת המערכת ?
לכל עסק המעסיק סוכנים אשר מגיעים לשטח, אל אתרי הלקוחות ומבצעים שם את פעילויות המכירה הנדרשות ולכל חברה המפעילה מוקד הזמנת מוצרים (טלמרקטינג) הכולל טלפנים ונציגי מכירות טלפוניים.
באמצעות מערכת זו של מכירה לשטח בשירות עצמי,  תוכלו לספק ללקוחות שלכם פתרון חלופי:  הם יוכלו להיכנס לתוכנה המאובטחת ולבצע בעצמם את ההזמנות, במועד שנוח להם, בצורה מדויקת וללא אי הבנות. כך תוכלו לחבר את הלקוחות שלכם לתוכנת  החברה ולשפר את TTM ( ה-  Time To Market). תהליך האספקה יקוצר ויהיה מדויק יותר, לשביעות רצון הלקוחות. כפועל יוצא תזכו לשיפור השירות.
תוכנת הסוכן וירטואלי למכירות והזמנות בשירות עצמי תתרום לרווחיות שלכם ולחיסכון במשאבים,  בשל הפחתת הביקורים בשטח על כל המשמעות של הדבר. כמובן שכל הנתונים מתממשקים בצורה יציבה ושקופה למערכת ה- ERP שלכם.
פרסונליזציה: מידע פרסונאלי
בהיכנסם לתוכנת הסוכן הוירטואלי יקבלו הלקוחות שלכם מידע מקיף ופרסונאלי (אודותיהם ואודותיהם בלבד). הם יוכלו לצפות במחירון המיוחד עבורם, במלאי המוקצה להם, בכרטיס הנהלת החשבונות שלהם, בחשבוניות הפתוחות ועוד. בנוסף הם יוכלו לעיין בהזמנות שביצעו בעבר ובחשבוניות ההיסטוריות. אם תרצו בכך, תוכלו להציג בפניהם נתונים סטטיסטיים אודות הפעילות שלהם מולכם, כולל השוואות עונתיות מול תקופות קודמות,  תחזית ההזמנות שלהם וניתוחים ואנליזות שונות.
תוכנת הסוכן הוירטואלי למכירות והזמנות מהשטח בשירות עצמי כוללת מערכת מסרים מיידיים. היא מאפשרת ללקוחות לתקשר עימכם בזמן אמיתי, ולהיפך: תוכלו באמצעותה לשלוח להם מידע אודות מבצעים, תוך שימוש בהודעות מתפרצות. באופן כזה תוכלו לעודדם למכור מוצרים שאת המלאי שלהם  ברצונכם לחסל.

מה יכולות החברות להשיג בשימוש בשירות העצמי של הלקוח?
מטרות החברה נעות סביב הגברת המכירות  והזמנות וצמצום עלויות ההפצה.רוב הלקוחות לעומת זאת, מחפשים נוחות שימוש, דיוק בזמנים ובאינפורמציה אותה הם מקבלים מסוכני השטח אשר מגיעים אליהם. בסופו של דבר אם תוכלו לסייע למשתמשים לעזור לעצמם ולייעל את תהליך ההזמנות,  תוכלו לצמצם עלויות רבות הן שלכם והן של הלקוחות.
 

פרדוקס השירות העצמי
פרדוקס השירות העצמי מתבטא בכך שצריך למצוא איזון ולייצר אפליקציה אשר מספקת ערך גם ללקוח וגם לכם.
כזו אשר תעמוד ביעדים שהצבתם. חשוב לבחור בלקוחות אשר יתאימו לשיטת עבודה זו.

מדידת התועלת שתניבו מתוכנה לסוכני שטח המופעלת בשירות עצמי
את השימוש בשירות העצמי ניתן למדוד בצורה קלה יחסית. הוצאות תפעול, כוח אדם, דלק וטלפונים ניתנים לתרגום מיידי של כסף. כך גם הזמנה מלקוח. התוצאה של המשוואה של שניהם משמעותה רווח. 
 
לסיכום - על  ROI והחזר על ההשקעה
אחד הגורמים המצדיקים השקעה בתוכנה לסוכני שטח בשירות עצמי הוא הוזלת המשאבים אשר נחסכים בעת שהלקוח משתמש בעצמו באפליקציה ושומר על קשר תמידי עם הספק. תוכנת הסופון iTrinity מחזירה את ההשקעה בה במהירות רבה.
השקיעו בתוכנת iTrinity למכירות בשירות עצמי. שימוש נכון בתוכנה יעצים את התוצאות ויסייע לכם להתייעל!
 
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! Weblet הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR