בלוג תוכנה לסוכני שטח- מסופון מוקשח
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
אפליקציה לשירות וניהול טכנאים בשטח באייפד ובאנדרואיד  לתנאי שטח קשים
מערכת ניהול טכנאים וניהול קריאות שירות לטכנאי שטח

הינכם בעלי עסק המספק שירות באמצעות טכנאים הנמצאים בשטח?
תוכנת המסופון הנייד וובלט מאפשרת לנהל עובדי שטח אשר פועלים בתנאי עבודה קשים, בסביבת עבודה שבה  מסופונים ניידים רגילים היו מתקלקלים או נשברים.

אפליקציה למסופונים מוקשחים 

האפליקציה הניידת  WEBLET נותנת מענה לצרכים הייחודיים של ארגונים המעסיקים עובדים אשר מתפקדים בתנאים כאלו.  התוכנה מותקנת על גבי  מסופון נייד מוקשח ומאפשרת  למנהלי החברה לקבל מידע על התקדמות העבודה בזמן אמת תוך עמידות בתנאי שטח קשים.   
      
תוכנת המסופון תומכת בהרצת יישומים עסקיים כבדים בשטח ומבצעת את כל התהליכים והמודולים גם בתנאים סביבתיים בלתי נוחים כאמור על גבי מסופון מוקשח.  
המסופון הקשיח (מוקשח)  יכול להיות מחשב כף יד, סטארטפון מוקשח או טאבלט אנדרואיד מוקשח.  וובלט מתאימה גם לכל מכשיר אשר מיועד לסביבת עבודה המאופיינת בתנאים קשים, כגון בתוך כלי רכב  (נהגים, מובילים,  נהגי משאיות), מפעלי ייצור, אולמות יצור, מרכזי הפצה, מחצבות, אתרי בנייה, מקלטים, מרתפים, נמלים וכד'.
ניתן להפעיל אותה בשטח על גבי מכשירים קשיחים ובמרכז על גבי מכשירים עדינים יותר, כגון טאבלטים (אייפד ואנדרואיד).

להלן המצבים בהם תומכת אפליקציית WEBLET בשעה שהיא מותקנת על גבי מסופון מוקשח:
עמידות ושרידות: המסופון הקשיח הינו עמיד למים, לנפילה מגובה רב, לחבטות ומכות. מסופון מוקשח מתאים לתנאי מזג אוויר קיצוניים (למצב של הפרשי טמפרטורה קיצוניים). הוא מיועד לתנאי שטח עם לחות, אבק וחול. הוא עמיד בתנאי רטיבות, מים ולחות ותומך בתקן איטום.  
משך עבודה בשטח: תוכנת המסופון הנייד מאפשרת עבודה רציפה למשך יום עבודה שלם , בזכות הסוללות המוגברות של המסופון המוקשח.

תנאי תאורה: על פי רוב תצוגת המסך של מסופונים  מוקשחים  מותאמת לתנאי תאורה וראות נמוכים (כולל תאורה אחורית, המקלה על ההקלדה בתנאי ראות קשים) למשל במצב של שמש חזקה במיוחד .
פונקציונאליות: המסופונים הקשיחים כוללים על פי רוב סורקי ברקוד חדשניים, קוראי RFID  המאפשרים לקרוא מגוון רחב של מדבקות ברקוד בו זמנית, מצלמה, מגוון אפשרויות של מקלדות .
דוגמא למסופונים קשיחים בעלי עמידות גבוהה: מסופון פסיון, מסופון מוטורולה וכד'.

בשל היותה תומכת במסופונים קשיחים, מתאימה תוכנת המסופון הניידת  WEBLET לתחומים אשר דורשים רמה גבוהה של שרידות.  כל הפונקציות של וובלט פועלות על גבי המסופונים המוקשחים, תוך יישום טכנולוגיות תקשורת חדשניות ומתקדמות. תוכנת המסופון הנייד iTrinity תומכת במשלוח  הנתונים בזמן אמת Real Time  אל הרשת הארגונית ומתממשקת לתוכנת ה ERP. תוכנת המסופון כוללת  תמיכה ב- GPS , עוקבת אחר מיקום עובד השטח וקובעת לו מסלולי הגעה ומפות עבור המשימות שנקבעו לו.
תוכנת WEBLET לניהול אנשי שטח על סמרטפון מוקשח
WEBLET  מופעלת גם על מכשירים מוקשחים
אפליקציית WEBLET עובדת בצורה היברידית (תומכת במצב און-ליין וגם באוף-ליין במצב בו אין תקשורת). אם הטכנאי נמצא באיזור שאיננו מאפשר גישה לרשת האינטרנט, עדיין יוצג בפניו כל המידע שהוא זקוק לו על גבי הטאבלט, דבר שיאפשר לו לבצע את עבודתו כהלכה. 
תוכנת ניהול קריאות השירות והטכנאים פועלת על גבי שירותי ענן ובכך הינה יעילה וחוסכת משאבים . 
יתר על כן, WEBLET הינה מערכת ניהול אנשי השטח, השירות והטכנאים היחידה שעובדת ב-Cross-Platform על גבי כל מערכות ההפעלה והטאבלטים (iOs, אנדרואיד, אייפד וכד') ובנוסף גם במחשב השולחני.
 
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! WEBLET הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR