בלוג אפליקצית לאנשי שטח וטכנאים - מערכת היברידית
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
תוכנה היברידית לניהול אנשי שטח
תוכלו לייעל את העבודה ואת ניהול קריאות השירות באמצעות שימוש בתוכנת המסופונים Weblet 
תוכנה לשירות וניהול טכנאים בשטח באייפד ובאנדרואיד
מערכת ניהול טכנאים וניהול קריאות שירות לטכנאי שטח

  
תארו לכם את הסיטואציה הבאה: סוכן השטח שלכם החל יומו והוא בדרך ללקוח פוטנציאלי (בין אם אתם חברת מכירות, טכנאים או נותני שירות אחר). כאשר הוא מגיע אל הלקוח ומנסה לספק לו שירותים באמצעות תוכנת המסופונים שלו שמותקנת לו על מכשיר הטאבלט הוא זקוק לכל הנתונים הרלוונטיים ללקוח.
 

מערכת היברידית לניהול אנשי השטח

מה יקרה במידה והגיע לאיזור שבו מוגבלת הקליטה לאינטרנט?  על פניו איש השטח שלכם עלול להתעכב, לבזבז זמן יקר ולגרום לחברה שלכם להיראות באור לא חיובי.
 
הפתרון לתרחישים כאלה הינו מערכת שעובדת בצורה היברידית – גם במצב און-ליין וגם במצב אוף ליין.
 
תוכנת הממובייל  WEBLET , שהינה תוכנת המסופונים המובילה והמתקדמת בשוק, הינה מערכת שעובדת בצורה היברידית – גם במצב on-line וגם במצב off-line בזכות תכונה זו יוכלו סוכני השטח שלכם לתפקד היטב בשני המצבים, להנות מכלל האפשרויות של התוכנה ולהיות נגישים לכל המידע הרלוונטי.
לדוגמת הצגת קטלוג צבעוני של המוצרים, עיון בהזמנות הקודמות, בדיקת המחירים המיוחדים, צפיה בכרטיסי השירות ועוד.
כאשר יהיו אנשי השטח מחוברים לאינטרנט תעבוד המערכת  בצורה מקוונת. תוכנת וובלט תסנכרן את כל הנתונים בין הטאבלט של איש השטח (בין אם אייפד, אנדרואיד וכדומה) לבין השרתים המרכזיים. אך גם במידה ואין חיבור אינטרנט זמין, התוכנה עדיין תפעל ותספק לנציג בשטח את כל הנתונים והמידע שהוא זקוק לו!
 
כידוע התנאים מחוץ למשרד הם לא תמיד אידיאלים לעבודה: לעיתים הנציג עשוי למצוא עצמו "מנותק" מהתקשורת: גישה מהירה לאינטרנט ואפילו טלפונים לא תמיד יעבדו ב-100% מהמקרים. כך איש השטח לעיתים מרוחק מכבלי הידע של החברה. כדי להימנע ממצב זה, שכאמור עלול לעלות בזמן יקר ואף בעסקאות פוטנציאליות שעלולות להשתבש,  חשוב לבחור בתוכנת מסופונים היברידית, שיכולה לפעול גם במצבים בהם אין גישה לרשת.
 
אם הינכם חברת שיווק והפצה, סיטונאים, יבואנים, סוקרים, בקרים  או כל חברת שירות אחרת  אשר מעמידה מערך של נציגי שטח, הרי שהעובדים שלכם מגיעים אל הלקוח במטרה להעניק שירות או כדי לבצע מכירה. עליכם  לספק לעובדי השטח שלכם כלים לבצע את משימותיהם בצורה הטובה ביותר. משמעות הדבר הינה לדאוג כי המידע הנחוץ יהיה נגיש בפניהם בכל עת. דבר זה ניתן למימוש רק במערכת היברידית. כפועל יוצא תשיגו נאמנות לקוח, תשמרו את הלקוחות הקיימים ואף תזכו בלקוחות חדשים.
 
לסיכום, בעולם העסקי ידע הוא כוח, וגישה תמידית לנתונים הוא אלמנט חשוב מאין כמוהו על מנת לשמור על יתרון תחרותי.
אפליקציית המסופונים וובלט, הינה היברידית, ופועלת בCross-Platform על גבי כל מערכת הפעלה של טאבלט(i-Os, אנדרואיד וכדומה).
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! Weblet הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR