בלוג אפליקציה לסוכני שטח-SaaS
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
ניהול אנשי שטח במודל SaaS תוכנה כשירות
 שירותי SaaS יכולים לסייע לכם לחסוך בהוצאות ולהתייעל. זהו יתרון תחרותי משמעותי מאד עבור ארגונים שמתמחים במכירות.
 
שירותי (Software as a Service) SaaS לרפליקציית מובייל  לאנשי מכירות וסוכני שטח
שירותי SaaS - "תוכנה כשרות" עבור חברות המעסיקות עובדי שטח


מהם שירותי Software as a service) Saas)?  מדובר בתחום מעניין המוגדר תחת הקטגוריה של מיחשוב הענן. שירותי SaaS מעניקים לכם שירות של תשתיות תוכנה, חומרה ואפילו סביבת פיתוח במקרים מסויימים. שירותים אלה מאפשרים  לכם ליהנות  מכל מודול תוכנה או מערכת כדי לנהל את העסק שלכם: החל מהנהלת חשבונות, רכש ולוגיסטיקה דרך Mobile ERP  וכלה בתוכנת מכירות, שירות, טכנאים ואנשי  שטח. נניח שברצונכם למחשב את אנשי השטח שלכם ולספק להם תוכנת מסופון למכירות. אם תרכשו תוכנה במודל  של   SaaS, יחסכו מכם משימות תחזוקה, גיבויים, שדרוג מערכות הפעלה וכד'. זאת מהטעם שמטלות אלו יבוצעו על ידי בית התוכנה כשירות שהוא מספק עבורכם. 

שירותי SAAS

Software as a service - SaaS - Weblet 
  
תוכנת מובייל, כאשר היא מופעלת כשירותי Software as a service מותקנת על השרת המרכזי של הספק וניתן לגשת אליה מכל דפדפן. הגישה שלכם אל המערכת מתבצעת באמצעות האינטרנט, כלומר מכל מקום. שירותי SaaS זמינים כיום כאמור גם עבור תוכנת מסופונים ניידת לסוכני שטח. הסמאטרפון, הטאבלט, הלפטופ, מחשב כף היד – כולם יכולים להתחבר אל התוכנה המרכזית כשירות.

יתרונות של שירותי  SaaS – תוכנה כשרות
שירותי SaaS יכולים לסייע לכם לחסוך בהוצאות ולהתייעל. זהו יתרון תחרותי משמעותי מאד עבור ארגונים שמתמחים במכירות.

הכיצד?
אם רכשתם תוכנת מכירות, תוכנה לסוכני שטח או מסופון לבקרים ולסוקרים,  מרכיבים רבים במערכת מחייבים  עדכון מתמיד. נדרש להשקיע משאבים בביצוע התאמות  תוכנה, בשדרוג מערכות הפעלה, בהתאמות למכשירים ולסמארטפונים חדשים, בעדכון אמצעי האבטחה ועוד. 
צוות המיחשוב שלכם חייב להתעדכן באורח שוטף אחר כל השינויים. עליכם להשקיע גם בהדרכה של כוח האדם לגבי נושאים טכניים חדשים.

ב- SaaS לעומת זאת מתעדכנת התוכנה באורח שוטף ללא מעורבותכם. בימים אלו כאשר שינויים טכנולוגיים מתחוללים חדשות לבקרים מהווה הדבר חיסכון ניכר. 
 
 

שירותי  SaaS ימנעו מכם את הצורך להשקיע בתחזוקה, כוח אדם, שרתים, עדכוני גרסאות תוכנה ועוד.  אין צורך לדאוג לגיבויים ועדכוני מערכת ההפעלה יבוצעו עבורכם באופן אוטומטי. המערכת מוגנת ומאובטחת והטמעת עדכוני גרסאות חדשות נעשית בצורה פשוטה ואמינה.

לסיכום תיהנו מחיסכון כפול:
חיסכון בציוד: אין צורך לרכוש שרתים
חיסכון בכוח אדם: תחסכו עלויות של מפעילים, טכנאים ומנהלי  רשת.

WEBLET יכולה להיות מופעלת גם במסגרת שירותי  Software as a service) SaaS)
תוכנת המסופון הנייד  WEBLET  לטכנאים, אנשי שירות וסוכני שטח הינה גם תוכנה כשירות:  SaaS.
היא מתממשקת לכל תוכנות ה- ERP  הנפוצות כמו חשבשבת, אשבל  פריוריטי, Priority ,-SAP Business One  SBO, סאפ Sap , רווחית (ריווחית), וואן תוכנה  -  One1ERP)One1), מעלה NX, מיקרוסופט, אלמוג Next ERP, תבל, נוהלים - VISION,  אורקל ORACLE , קוד בינה , גפני - בקלות כפולה, אוקטופוס, תוכנות ERP של  AS400 ועוד.

תוכנת  WEBLET כשירות מנצלת את טכנולוגיית הענן  שכן האפליקציה איננה מאוחסנת בשרתים שלכם, אלא באתר מגובה ומאובטח. סוכני השטח שלכם, אנשי המכירות והטכנאים יקבלו את כל המידע הנחוץ להם לשם ביצוע תהליך המכירה בצורה מהירה, נוחה ואינטואיטיבית.

שירותי SaaS של אפליקציית   WEBLET יאפשרו לכם ליהנות מתוכנה ניידת אשר ניתן להשתמש בה מכל מקום ובכל מכשיר כמו מחשב נייד, סמארטפון וטאבלט.  התוכנה תאפשר לחסוך בזמן ומשאבים, כך תחסכו עליות של מפעילים, טכנאים ומנהלי  רשת.
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! Weblet הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR