ניוד אנשי שטח עם טאבלטים
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
עיסקאות חוזרות הינן יקרות פחות מאשר גיוס לקוחות חדשים

קל מאד לדמיין שימוש בסמארטפונים ובטאבלטים  אצל עובדי  שטח. סוכני מכירות, נהגים, מפיצים, מתקינים, אנשי שירות וטכנאים-  כולם יכולים למנף את הטכנולוגיה ולשפר את עבודתם היומיומית מול הלקוחות בשטח.  כל עסק, בכל גודל יכול לאמץ פתרון נייד. 


מהן המגמות האחרונות בקטגוריית אפליקציות לניהול ותפעול עובדי שטח ואיזה תועלת ניתן להפיק ממעבר לניידות ?
כל התשובות במאמר זה. 

ניידות לאנשי השטח שלכם - מה התועלת שתפיקו מכך?                                             

ישומי מדף "Commercial Off-The-Shelf"
הטרנד המוביל כיום בעולם בתוכנות לניהול אנשי שטח על גבי טאבלטים וסמארטפונים מכונה COTS (Commercial Off-The-Shelf) דהיינו יישומי מדף. הייחוד באפליקציות אלו הינו גמישותן  הרבה: הן מרובות פרמטרים ולכן ניתן לעלותן  לאוויר באופן מיידי וללא צורך בפיתוח ייעודי. כל זאת תוך תאימות מושלמת לצרכים הארגון שלכם. 

תהליכי העבודה מוגדרים לעבוד בדיוק לפי הדרישות שלכם והם מתממשקים למערכת ה- ERP   או ה-  CRM  שלכם. אין צורך בהשקעת משאבים ובהמתנה ארוכת טווח  עד לסיום פיתוח התוכנה עבורכם.

JIT    
ככל שמדובר ביעילות, רצוי כי אנשי השטח, בין אם הם סוכני מכירות, מפיצים, מתקינים או אנשי שירות, ישלימו את המטלות המוטלות עליהם בביקור אחד.  הדבר מחייב מלאי חלפים זמין.     
מערכת מסופונים ניידת לניהול ותפעול עובדי שטח ממקסמת מטבעה את ניצול המלאי. מנהל המחסן מתעדכן בזמן אמת אודות כל מקום בו נמצאים החלפים:  באתרים השונים, במחסנים, ברכבים  ובהעברות. מתאפשרת עבודה בשיטת Just In Time.     
לפרטים נוספים כיצד תוכלו להתייעל ולנייד את עובדי השטח שלכם באמצעות אפיקציית Weblet , צרו עימנו קשר לקביעת מצגת.
Weblet הינה מודולארית. רכישתה תוביל להקלה בתהליכי העבודה, תוך הגנה על ההשקעה בה,  בזכות יכולת הרחבה בעתיד!

מעוניינים להתייעל ולנייד את עובדי השטח שלכם באמצעות תוכנת Weblet לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! Weblet הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
חיסכון 
קבלת סידור העבודה וקריאות השירות של סוכני המכירות, המתקינים והטכנאים ישירות בטבלטים חושפת בפניהם  נתונים עדכניים אודות ההיסטוריה של הלקוח (חשבוניות קודמות, מחירון, טיפולים קודמים ותקלות שאירעו בעבר). דבר זה חוסך משאבים רבים. יתרה מכך, בעת השלמת המשימה אין צורך בהזנת הנתונים למחשב. הכל משודר אוטומאטית. 

עבודה במצב Off Line 
מה מתרחש בשעה שהעובדים מוצאים עצמם מחוץ לטווח קליטה , ללא תקשורת ? אין בעיה, אפליקציית iTrinity מזהה  זאת וממשיכה לתפקד במצב בלתי מקוון. משתחזרו לטווח הקליטה העבודה תסתנכרן. 
זה הזמן להיזכר במסופונים הישנים אשר היו מותאמים לשימוש אך ורק במצב של On Line. יכולות האחסון של המכשיר הנייד הייתה מוגבלת וכך גם כוח העיבוד שלו. המכשירים היו איטיים, מגושמים ויקרים. 
הטכנולוגיות החדשות הביאו בשורות חדשניות ופתחו אפשרויות לנייד את אנשי השטח ואת מחסן החלפים שלהם. כעת ניתן לייצר  ולהפיק בשטח מסמכים כגון חשבוניות, קבלות, העברות, החזרות, גריעות מלאי וכד', גם במצב בלתי מקוון ובהיעדר תקשורת זמנית. 

קבלת החלטות
התרומה המכרעת של ניידות אנשי השטח הינה היכולת לקבל החלטות עסקיות בצורה מדויקת ומהירה יותר, זאת על בסיס נתונים  אמפיריים מהשטח:      
  • מחלקת הכספים מקבלת מידע עדכני בזמן ולא באיחור. המשמעות הינה חשבוניות באותו יום! 
  • ניהול המלאי מתבצע בצורה אופטימלית, לאור זרימת המידע בנושא בזמן אמיתי.
  • מידע מדוייק אודות מיקום החלפים השונים מספק למנהלי המחסן כלים להעברות מלאי מטכנאי לטכנאי.
  • גם נושא ההחזרות מקבל פתרון אופטימלי.  
  • הנהלת הארגון מקבלת החלטות על בסיס נתונים עדכניים ולא על סמך מידע מיושן, תנאי הכרחי ככל שמעוניינים בתכנון אסטרטגי. 
  • זרימת המידע מונעת חזרות לשטח ומאפשרת השלמת המשימה ב"מכה ראשונה". 
  • ריווחיות המוצרים ניתנת לחישוב ולתמחור משופר. 

האם זה טוב עבורכם ?
התועלת אותה תוכלו להפיק הופכת ברורה לכל גורם שהינו בעל עניין בארגון: סוכני המכירות, אנשי השירות והטכנאים, המהנדסים, מנהלי הכספים, אנשי הגבייה, אנשי המחסן, מנהלי התפעול, אנשי המיחשוב וההנהלה – כולם שואלים עצמם שאלה זו ומבינים מייד את התועלת הרבה הגלומה בניידות אנשי השטח: חיסכון בעבודה, צמצום מלאים, מניעת טעויות אנוש של הקלדות ועוד.
ניתן לסכם זאת בשתי מילים:  שיפור בתזרים!
אין זה סוד שעיסקאות חוזרות הינן יקרות פחות מאשר גיוס לקוחות חדשים.  ניוד אנשי השטח באמצעות תוכנת מסופונים ניידת על גבי סמארטפונים וטאבלטים  תתרום להתייעלות הארגון, לצמצום הוצאות ולהעלאת שביעות הרצון  והנאמנות של הלקוחות. 
ניוד אנשי השטח
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR