וובלט לניהול משלוחים, הפצה ו POD
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
דף הבית >> בלוג >> ניהול משלוחים והפצה B2B ו - B2C
משלוחי  ON LINE וסחר אלקטרוני הפכו בין לילה בעידן הקורונה לצינור חמצן קיומי, אשר הציל את העסקים  מקריסה כלכלית. בימים אלו, כאשר המשק מנסה לחזור לפעילות, נכונה לבעלי החברות שגרה חדשה. מה שבטוח, מה שהיה, הוא לא מה שיהיה!
מעבר לדיגיטל ולערוצי מסחר דיגיטלי הינו חיוני בימים אלו,  על מנת לטפל בהשלכות ארוכות הטווח של המשבר. 
WEBLET מאפשרת לקמעונאים ובעלי עסקים בענף הריטייל ועוד לנהל את כל מערך המשלוחים וההפצה, כולל POD באמצעות מערכת מובייל שמשתלבת עם ה ERP  הארגוני. באם אתם מקבלים מאות  הזמנות למשלוחים ומעלה מדי חודש, ומעוניינים לנהל את מערך המשלוחים, כתבה זו נועדה לכם !
מדובר הן בחברות שמוכרות לעסקים, דהיינו  B2B – Business to Businees  והן  לעסקים שמוכרים ללקוח הסופי B2C, כלומר  Business to Client. 

ניהול מערך ההפצה וה -POD , B2B או B2C באמצעות WEBLET 

האם הינכם פועלים בענף הקימעונאות?
האם העסק שלכם מוכר לבתי עסק (B2B) ?
מעוניינים להתאושש במהירות ממשבר הקורונה ?


התהליך הדרמטי של סגירת החנויות הפיזיות, עקב משבר הקורונה יצר הרגלים חדשים בענפי המסחר והמכירות, כמו גם צורך חזק בתייעלות. לקוחות שלנו מעידים על רצון לאמץ מדיניות של סחר אלקטרוני במטרה לחסוך בעלויות כוח אדם ולהתגונן מפני קריסה כלכלית.
מגמה זו מתפשטת כאש בשדה קוצים בקרב עסקים בענף המזון והמשקאות, יקבים, משתלות, רשתות סופרמרקטים בינוניות, רשתות אופנה, רשתות ספורט, אופטיקה ומשקפיים, ציוד משרדי, ציוד חקלאי וכלי עבודה ועוד רבים וטובים.  
גופים שנמנעו עד היום ממכירה ברשת, מצטרפים כיום בכל בכוח לעולם הסחר האלקטרוני, ובמקביל, צרכנים רבים שהסתייגו עד היום מביצוע הזמנות ב ON LINE נאלצים בעל כורכם לעשות זאת. 
הדבר אמור כאמור הן לגבי B2B (הזמנות של בעלי עסקים ) והן לגבי B2C (הזמנות של צרכנים).  
האם תרצו לשלוח את המוצרים שלכם לבית הלקוח (B2B או B2C) ולשבץ שליחים ונהגים ?  
תוכלו לעבור במהירות לשירותי הפצה דיגיטלית E-COMMERCE ומשלוחים באמצעות אפליקציית WEBLET לניהול משלוחים ושליחויות, לניהול מערך ההפצה ולאספקת הזמנות. 
 
האם זהו טרנד זמני ? 
המומחים מעריכים כי מדובר בטרנד שילווה אותנו גם בעתיד, שכן עידן הקורונה יצר עולם חדש. לדבריהם מתנפצים עוד ועוד חסמים בתחום הדיגיטל , ואנו נהיה עדים  לשינויים בהרגלי הצריכה ובהתנהלות המסחרית. בימים אלו משמתחילה אסטרטגיית היציאה מן המשבר,  נראה כי הציבור יאמץ את ההרגלים החדשים לאורח קבע  וימשיך לרכוש ב ONLINE גם לאחר המשבר.  יש להניח שעם חלוף המשבר התעצמות הסחר האלקטרוני תמשיך לפגוע בחנויות הפיזיות. 
וובלט מאפשרת לכם לנהל ההפצה והנהגים בשטח  באמצעות מסופונים או טלפונים ניידים.

כיצד ניתן טכנולוגית להפעיל משלוחים ושליחויות עבור הזמנות של לקוחות ?  
‎אם אתם מקבלים הזמנות מהאינטרנט או הזמנות טלפוניות , יש לכם מערכת ERP ומטפלים בעשרות הזמנות ומעלה  מדי יום ואתם מעוניינים לשלוח את המוצרים לבית הלקוח או לאתר המזמין, תוכלו לעשות זאת באמצעות מודול השליחים וההפצה של וובלט.  
המערכת מאפשרת לקבל הזמנות מהמחסן ולנהל את כל מערך המשלוחים וההפצה באמצעו מערכת מסופונים שמשתלבת עם ה  ERP שלכם,  לבצע שיבוצים לימים ולקווי חלוקה, כולל מעקב עד להחתמת המקבל וקבלת אישור מסירה , תוך צפיה במיקום הנהגים על גבי מפה בזמן אמיתי. למערכת ישנן גם הרחבות התומכות  בגביה בשטח על ידי הנהג. הפצת המשלוחים מסונכרנת בין ה ERP למסופון הנהג. כל זאת באפליקציה קלה ליישום אשר ניתנת ולהתאמה לצרכי העסק.

קראו עוד אודות מודול נהגים POD B2B של WEBLET 
קראו עוד אודות מודול משלוחים וניהול שליחים B2C של WEBLET


מתעניינים באפליקציה לניהול מערך השליחויות, לניהול שליחים והפצה ? מעוניינים באפליקציית POD ? הגעתם למקום הנכון !
וובלט הינה פלטפורמה מתקדמת לאנשי שטח, מוכרנים, מפיצים, נהגים, VAN SALE , טכנאי שטח, ליסינג, מפיצים, מתקינים, אנשי שירות וסוכני מכירות.
 
צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
ניהול שליחים וניהול מערך ההפצה בעזרת וובלט
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR