בלוג אפליקצית אנשי שטח - ניהול סוכני שטח באמצעות אייפד ואנדרואיד
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
תוכנת Weblet לניהול אנשי שטח על טאבלט וסמארפון
תוכלו לייעל את העבודה ואת ניהול קריאות השירות באמצעות שימוש בתוכנת המסופונים Weblet 
ניהול אנשי שטח בטאבלטים (iPad, WF, Android)

היתרונות של תוכנת ניהול אנשי שטח במכשירי טאבלט Cross-Platform

  
היום כבר נהוג בחברות רבות בארה"ב ואירופה לחלק לכל נציגי המכירות שלהם טאבלטים. המעבר הטכנולוגי הזה נועד כדי לייעל תהליכים בתוך ארגונים רבים. פעילויות שנעשו עד כה בצורה ידנית, לרוב בצורה איטית ומסורבלת, שאף גררו טעויות אנוש, נעשות כעת בצורה פשוטה, נוחה ומהירה.
 

ניהול אנשי שטח על גבי טאבלטים וסמארטפונים 

המעבר הטכנולוגי הזה ללא ספק פותח עידן חדש בתחום העסקים. כעת לאיש המכירות יש ארסנל חדש של כלים שלא היו ברשותו בעבר. נציגי המכירות הסתובבו עד לא מזמן עם קטלוגים מגושמים ולפטופים כבדים כדי להציג את מוצריהם.
כיום איש המכירות בשטח יכול לבצע את המכירה באמצעות שימוש במכשיר הסמארטפון שלו בלבד. השימוש בטאבלטים או בסמארטפונים מאפשר לנציגי המכירות להציג את המוצרים שלהם בצורה קלה ופשוטה להבנה.בנוסף, ההצגה באמצעות טאבלטים מאפשרת שימוש נרחב בתמונות, שממחישות בצורה הטובה ביותר את המוצר, ותורמות רבות לסגירת עסקת המכירה.

השימוש בטאבלטים לדוגמה באייפד או בכל מכשיר מבוסס אנדרואיד אצל אנשי המכירות בשטח, יכול לעזור לנציגים בזכות היכולת להציג תמונות מרהיבות מתוך קטלוג המוצרים, תמונות אשר תומכות בהליך המכירה. כמו כן הנציגים נהנים מנגישות למידע הנמצא בשטח ומיכולת לתעד אותו ולהעבירו מיידית למשרד..
קטלוג המוצרים בטאבלט:
חברות רבות בעולם התחילו להשתמש בטאבלטים בתור מכשיר להצגת הקטלוג של מוצריהם. הטאבלט הוא מכשיר מאוד אינטואיטיבי ולכן קל להשתמש בו. הוא מציג תמונות באיכות גבוהה, ובכך עוזר להציג את הקטלוג של החברה בצורה אינטראקטיבית יותר. נציג המכירות בשטח יכול גם להתאים את עצמו בצורה קלה יותר לצרכים של הלקוח באמצעות הטאבלט. כך ניתן להראות את המוצרים הרלוונטים בקלות ובמהירות. זרז מכירות נוסף הוא שברגע שהלקוח התרשם ממוצר מסוים, איש המכירות יכול לבצע הזמנה של המוצר עוד באותו הרגע דרך הטאבלט.
 
מודיעין עסקי:
אין דבר יותר חשוב לעסק ממידע מהימן.  המידע צריך לרדת לשטח בזמן אמת כדי לעזור לסגור עסקאות. נתונים ודו"חות בהתאמה אישית שנשלחים לנציג המכירות עשויים לסייע לו לקבל תמונת מצב טובה יותר לגבי לצרכים של הלקוחות.
כך הנציג יכול לדעת להתאים את עצמו כדי לתת מענה אופטימאלי ללקוח, דבר שמתבטא במכירות.
המידע היום שמגיע לטלפון או למכשיר הטאבלט של הנציג מספק לו מידע לגבי המכירות והיעדים שלו, פרטים לוגיסטיים, מידע לגבי הרכישות הקודמות של הלקוח ועוד.
כל המידע הזה, שמסודר בצורה מסודרת אצל איש המכירות יכול לעזור לסגור את העסקה. יש לציין כי בכל עת המנהל יכול לקבל עדכונים בנעשה בזמן אמת דרך המחשב המשרדי שלו בשימוש בדפדפן Chrome.
 
 
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! Weblet הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR