בלוג אנשי שטח- מיני אייפד באפליקצית מסופונים
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
תוכנת מסופונים לאנשי שטח וטכנאים
תוכלו לייעל את העבודה ואת ניהול קריאות השירות באמצעות שימוש באפליקציית המסופונים Weblet 
תוכנת מסופונים לאנשי שטח על גבי מיני אייפד
בינואר 2013 הושק המיני אייפד בישראל. מאז אנו עדים למגמה הולכת וגוברת של התעניינות רבה באפליקצייית WEBLET  לניהול אנשי השטח והשירות על גבי טאבלט מוקטן זה.

הואיל ואפליקציית וובלט הינה מסוג Cross Platform (קרוס פלטפורם) היא כמובן עובדת גם על המיני אייפד (ועל כל שאר הטאבלטים הנפוצים בשוק).
לאור הביקוש הער, ערכנו לאחרונה מצגת והלקוחות אשר נחשפו למיני אייפד ולתוכנה שהופעלה עליו התלהבו וביקשו לרכוש אותה.
בתמונה הבאה תוכלו לראות את Weblet על אייפד ועל המיני אייפד.

מערכת לניהול אנשי שטח על מיני אייפד

ipad mini - ניהול סוכני שטח על מיני אייפד 
  
ה- Ipad mini של אפל מגיע עם מסך 7.9 אינצ', מעבד A5 מהיר וכולל מצלמת 5 מגה פיקסל בעלת יכולות צילום וידאו. הסוללה שלו מספיקה לפי הספרים לכ-10 שעות עבודה.

ככל שמדובר באנשי שטח, לאייפד מיני יתרונות רבים. הוא קטן ושוקל מעט והתמונות אשר מוצגות בו מרהיבות ביופיין. בנוסף, תומך המכשיר הן בטכנולוגיית ה-WIFI  והן בגלישה סלולארית מהירה. במרבית המקרים ניתן להסתפק בדגם ה-16 ג'יגה.

לקוחות Weblet  אשר התנסו באפליקציה, התלהבו מן הביצועים שלה על המיני אייפד ומבקשים לספק לאנשי השטח, הנהגים, המפיצים והטכנאים את האפשרות ליהנות מאפליקציית המסופונים מכל מקום באמצעות המכשיר הקל והקטן הזה.

לדבריהם ניתן להצביע על יתרון נוסף: בשונה מהסמארטפון, ניתן לנווט בדרכים ולהשתמש באייפד מיני כמכשיר GPS משודרג. זאת מהטעם שהמסך שלו גדול יותר מזה של הסמארטפון. כפועל יוצא חווית המשתמש בעת הנהיגה של אנשי השטח והטכנאים נוחה ובטוחה יותר.

המערכת לניהול אנשי שטח, סוכני מכירות ואנשי שירות פועלת כאמור ב- CrossPlatform על גבי מגוון מערכות הפעלה כגון אנדרואיד של גוגל, ios של אפל וה-WM של מייקרוסופט.
מתעניינים באפליקציה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! Weblet  הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR