בלוג אפליקציית אנשי שטח- הטרנד בארה"ב
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
טרנדים בתוכנות לניהול אנשי שטח
אפליקציית מובייל  לחברות שירות וטכנאים
הטרנד בארה"ב - חברות שירות מציידות את הטכנאים במסופונים מסוג טאבלטים - אייפד, אייפון ואנדרואיד
  
טכנולוגיית המובייל התפתחה פלאות בשנה האחרונה בכל העולם ובכלל זה גם בישראל.
הדבר מניע כיום את כל חברות השירות והטכנאים המובילות בארה"ב לעבור לתוכנות של  שירות וטכנאים על גבי טאבלטים וסמארטפונים.  אם ננסה ללמוד מהם  נגלה כי גם בישראל הבשילה הטכנולוגיה. נפתחה כיום בפני חברות השירות והטכנאים הזדמנות עסקית חד פעמית להתבלט כחברת שירות.
 
 

הטרנד בארה"ב- חברות שירות מציידות הטכנאים בטאבלטים


טכנאי עם מסופון /  טאבלט  
  
מהם השינויים הטכנולוגיים אשר מאפשרים לכם לבדל את עצמכם ולספק שירות לקוחות איכותי ?
בחודשים האחרונים נפתרו בעיות הקליטה. התקשורת זמינה בכל חלקי הארץ, הן בפריפריה ולא רק במרכז.
גודל הטאבלט ונוחיות השימוש בו שיפרו רבות את חווית המשתמש. זו הפכה מושלמת, בזכות המהפכה שאפל חוללה בשוק הטאבלטים. המכשירים תומכים במולטימדיה ומאפשרים, למשל, לבנות מרכז הדרכה נגיש על גבי מסכים רחבים ומרהיבים.
מחיר המכשירים הוזל: התחרות בשוק הטאבלטים והסמארטפונים גרמה לירידה במחירי  הציוד וכתוצאה מכך נדרשת השקעה פחותה יותר במכשור.

מעקב שערכנו אחר התנהלותן של חברות שירות וטכנאים בחו"ל העלה כי ניתן להגביר בקלות רבה את שביעות רצון הלקוחות, אם משפרים את הניידות ואת כלי התוכנה אשר נמצאים בשימוש הטכנאים.


 לקוח מעודכן הוא לקוח מרוצה
כאשר מעדכנים את הלקוח בזמן אמת על כך שהטכנאי נמצא בסביבתו ויכול להגיע אליו בזמן הקרוב או לספק לו את החלק אשר הוא כל כך זקוק לו, הדבר  יהפוך את הלקוח ללקוח מרוצה.

טכנאי מעודכן הוא טכנאי מקצועי
תוכנת המסופון הנייד  WEBLET  מאפשרת לטכנאי להגיע מעודכן בכל הבעיות שהלקוח התלונן עליהם. הדבר מייעל את עבודתו וחוסך זמן באיתור התקלה. יתר על כן, מהפכת המובייל  העניקה  לטכנאי נגישות לכל מידע רלוונטי שיש לחברה במאגרי המידע שלה. הדבר משפר באורח דרמתי את תדמיתו כמקצוען ואת איכות עבודתו. 

וובלט ומקצוענות הטכנאים
תוכנת המובייל  לטכנאים WEBLET  מאפשרת לטכנאים להיות מקצועיים בשל יתרונותיה רבים. להלן מקצתם:
היא מציגה בפני הטכנאי את היסטוריית התקלות אצל הלקוח.
מספקת לו הכוונה מיידית, פתרון בעיות  והדרכה בזמן אמיתי מול מאגרי המידע של החברה.
תוכנת המסופון לטכנאים iTrinity   הינה  Mobile ERP : היא כוללת את כל המודולים הנדרשים של ERP, כגון הזמנות, קבלות, חשבוניות ועוד. לרשימת המודולים המלאה הקליקו 
פה.

תוכנת המסופון לניהול השירות והטכנאים WEBLET  מכינה לטכנאי סידור עבודה וסדר נסיעה יעיל, מכוונת אותו וממליצה לו על מסלול אופטימאלי . התוכנה מתחברת באופן אוטומטי ל  GPS ו- WAZE  באמצעות ממשק  שקוף. אין צורך להזין כתובת. תוכנת מיחשוב הטכנאים והשירות מעדכנת את הלקוח בזמני הגעה עדכניים.
תוכנת המסופון לטכנאים WEBLET  תומכת בחתימה של הלקוח על גבי הטאבלט.
תוכנת המסופון לטכנאים WEBLET  כוללת מודול של מסרים והודעות אשר  משפר את שיתוף הפעולה בין הטכנאים למנהל השירות ובינם לבין עצמם. היא מאפשרת יצירת קשר מיידי בין הטכנאי לבין נציגי החברה לשם קבלת עזרה מיידית. במקביל יכולים הטכנאים  לתקשר גם בינם לבין עצמם. 
תוכנת המסופון ניחנה בממשק אינטואיטיבי. ניתן לבצע Zoom in     זום אין וזום אאוט Zoom out  למוצר ולעיין בקטלוג הממוחשב של המוצרים מכל מקום בארץ.

קטלוג
תוכנת המסופונים לשירות וטכנאים WEBLET     תומכת בשימוש בשטח בסרטוני וידיאו. אם תהיו מעוניינים בכך, תוכלו להעניק לטכנאים גישה לסרטוני הדרכה אשר יכולים לסייע להם בפתרון בעיות בשטח.
המערכת מבוססת שירותי ענן.
 אלו רק מקצת ממגוון היכולות והיתרונות של התוכנה.
 
לסיכום
תוכנת הטכנאים  הניידת WEBLET  מביאה את העתיד אל סף בית העסק שלכם. זוהי מערכת מבוססת שירותי ענן ושירותי מובייל / ניידות. בתי עסק מכל הגדלים עוברים להשתמש בתוכנתiTrinity   וכך בעצם מגבירים את יכולת השליטה על כוח העבודה, המלאי ,קביעת פגישות עם לקוחות ומעקב אחר שביעות רצונם.
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! WEBLET  הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !


 
תוכלו לייעל את העבודה ואת ניהול קריאות השירות באמצעות שימוש בתוכנת המסופונים Weblet 
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR