בלוג אפליקציה לסוכני שטח- התייעלות
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
התיעלות עם אפליקציית וובלט לניהול אנשי שטח
תוכלו לייעל את העבודה ואת ניהול קריאות השירות באמצעות שימוש בתוכנת המסופונים Weblet 
הינכם חברת שירות או טכנאים?
הצטרפו למהפכת המובייל והניידות ותחשבו רווחים

כיצד תחסכו משאבים ותגדילו את הריווחיות? רוצים גם לצמצם בעלויות וגם לייצר תוספות להכנסה?

חברות רבות מדווחות על רצון להתייעל  ולנהל בתבונה את תקציביהם. מסיבה זו הן בוחרות להשקיע רק בעת שהן צופות החזר מובטח להשקעתן.
סקר שערכנו בקרב 30 מלקוחותינו בתחום ה-ERP העלה כי הם מעריכים שהתפתחות המובייל והאפליקציות לניהול אנשי שטח תשפיע באופן דרמטי על התנהלות אנשי השטח והטכנאים, תגביר את שביעות רצון הלקוחות, תסייע לצמצום הוצאות הלקוחות ותתרום להגדלת הרווחיות.


 

חיסכון והתייעלות לחברות שירות וטכנאים  


הגברת הריווחיות
תוכנת המסופון הניידת WEBLET  מאפשרת לטכנאים שלכם לסגור עסקאות רבות יותר בשטח, בזכות  קטלוג מוצרים נרחב ואפשרויות משחק עם התמונות. הטכנאים בשטח יכולים להצליח מאוד במכירות מכיוון שהם נושאים עימם אלבום אונליין (על גבי האייפד).
 
חתימה
כיום ניתן לסיים את כל תהליך המכירה דרך  הטאבלט ולחתום על העסקה דרך המכשיר עצמו- הדבר מקצר תהליכים ומזרז את מימוש המכירה בשטח.
הפונקציונאליות של התוכנה תורמת לתדמית החברה ולשביעות רצון הלקוח, דבר שמשפיע באופן ישיר על נאמנות הלקוח.  מכאן הדרך להגדלת המכירות קצרה.
 
דוחות BI
התוכנה כוללת דוחות Crystal Reports שיספקו לכם סטטיסטיקות ומידע ניהולי ועסקי אודות כל מרכזי הרווח שלכם, פרודוקטיביות הטכנאים ומוצרים ושירותים ריווחיים או הפסדיים וכד'. למידע נוסף אודות דוחות  Crystal Reports קראו כאן.

לסיכום
אפליקציית מסופון ניידת וחכמה לניהול שירות וטכנאים יכולה לשפר פלאים את תפקוד העסק שלכם ואת  שביעות רצון הלקוחות שזכו לקבל מכם שירות.
תוכנת WEBLET  מסייעת להגדיל ולשלוט על ההכנסות ע"י מעקב שוטף אחרי אפקטיביות העובדים. המערכת תורמת לפרודוקטיביות שלכם ומשפיעה רבות על יעילות שירות הלקוחות בשטח.
נצלו את ההזדמנות הטכנולוגית ובדלו את עצמכם באמצעות הקפדה על שירות לקוחות איכותי. תגלו שלעבור אל המובייל קל יותר ממה שאתם חושבים.התוכנה כוללת מודול של עמדת מנהל, המאפשר לעקוב בזמן אמיתי אחר מיקומם המדויק והתנהלותם של הטכנאים. המערכת מדווחת למנהלי השירות דיווח מיידי אודות חריגות ומצמצמת עד למינימום מצב של בזבוז משאבים.
 
Mobile ERP
המערכת הינה Mobile ERP . היא כוללת את כל המודולים הנדרשים לשם ניהול עסק בצורה יעילה וחסכונית מן השטח ומן המרכז. הוצאות, הזמנות, חשבוניות, קבלות, תעודות משלוח מיידיות, אובליגו, חתימת לקוח על המסמך הממוחשב ועוד,  הם רק חלק מן המרכיבים של המערכת. כל האלמנטים הללו מתממשקים בצורה יציבה ושקופה לתוכנת ה- ERP שלכם ובכך חוסכים הוצאות.  קראו פה על המודלים של תוכנת Weblet 
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! הוובלט הינה האפליקציה החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
רובם המוחלט של הנשאלים ציינו כי יישום תוכנת מסופונים על ידי הטכנאים ואנשי השירות תתרום לתדמיתה החיובית של החברה, שכן החברות כיום מבינות את הקשר בין שביעות רצון הלקוח לבין נאמנותו.
ריכזנו את דרישותיהם של הלקוחות ומימשנו אותם בגירסה החדשה של  iTrinity  לשירות וטכנאים. הגירסה החדשנית פועלת על גבי טאבלטים,  אייפד ואנדרואיד והיא נבנתה מראש מתוך כוונה לסייע לארגונים להתייעל, לצמצם עלויות וכנגד להגדיל את  ההכנסות.
 
תוכנה לטכנאים וחברות שירות על אייפד,אנדרואיד ואייפון 
תוכנת המסופונים הניידת WEBLET  מביאה את העתיד אל סף בית העסק שלכם.
בתי עסק מכל הגדלים עוברים להשתמש בתוכנת WEBLET    וכך בעצם מגבירים את יכולת השליטה על כוח העבודה, המלאי, קביעת פגישות עם לקוחות ומעקב אחר שביעות רצונם.

הצטרפו למהפכת המובייל והניידות ותחשבו רווחים.  גם צמצום בעלויות וגם תוספות להכנסה ? הכיצד ?

צמצום בהוצאות
הפונקציונאליות של אפליקציית וובלט משפיעה על הפרודוקטיביות של הטכנאים שלכם. קביעת פגישות בזמן אמת, מעקב אחר המיקום העכשווי  של הטכנאים והכוונתם אל היעד הבא – כל אלו מייעלים וחוסכים משאבים רבים
הואיל והמערכת לניהול השירות מאפשרת גישה אל מאגרי המידע של החברה (למדריכי ונוהלי ההפעלה), גדל הסיכוי לפתור את התקלה בפעם הראשונה. כך נחסך ביקור עתידי נוסף באתר הלקוח.
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR