בלוג אפליקציה לסוכני שטח- בחירת ספק
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
אפליקציה שמתאימה לכל ERP
בחרו תוכנת מסופונים מחברה המתמחה בטכנולגיית מובייל, כדוגמת תוכנת Weblet 
ידע רב בנושאי אבטחת מידע (לשמירה על הנתונים שלכם)
הבנה מעמיקה בנושאי תקשורת נתונים הן ב-On-Line    והן בהיעדר תקשורת במצב של Off-Line
אינטגרציה מלאה ויציבה עם תוכנת ה- ERP   הארגונית
ועוד...
לכן מומלץ על פי המומחים לבחור בתוכנה  לאנשי שטח מידי בית תוכנה מומחה לנושא ולהקפיד על כך שתתממשק בצורה שקופה ואינטגרטיבית למערכת ה ERP שלכם.
תוכנת המסופונים iTrinity  לניהול סוכני שטח באמצעות טאבלטים וסמארטפונים עונה בדיוק על מדדים אלו. היא פותחה על ידי מומחים טכנולוגיים, והיא מתאימה לכל ERP :  חשבשבת, אשבל  פריוריטי Priority ,-SAP Business One  SBO, סאפ Sap , רווחית (ריווחית), וואן תוכנה - ONE1 ( One1ERP ), מעלה NX, אלמוג Next ERP, תבל, נוהלים - VISION,  אורקל ORACLE , קוד בינה , גפני - בקלות כפולה, אוקטופוס, תוכנות ERP של  AS400 ועוד.

מתעניינים בתוכנה לאנשי שטח   ואנשי מכירות?          
מהיום אינכם כבולים יותר למערכת ה ERP שלכם. מעתה יש לכם את החופש לבחור:
אפליקציית וובלט הינה תוכנת מסופונים ניידת לניהול סוכני שטח, מפיצים, מוכרנים, יבואנים, סוקרים, טכנאים, אנשי שירות, נהגים, מובילים ובעלי צי רכב, סוקרים וכד''. היא פועלת בצורה שקופה ואינטגרטיבית כמסופון לחשבשבת, כמסופון לפריוריטי, כמסופון נייד ל - SBO , כמסופון לאורקל , מסופון לרווחית או כמסופון המתאים לכל תוכנה אחרת לניהול העסק.
יתר על כן תוכנת המסופון המסופון iTrinity     פועלת בהתאם להמלצות היועצים על מגוון הטאבלטים הקיימים כיום בשוק  כלומר הינה מסוג קרוס פלטפורם. היא מקיפה את מרבית הפעילויות העסקיות ופועלת הן ב   Online- והן ב- Offline..

חברו את תוכנת ה ERP שלכם ל- Weblet. התחילו לייעל את העסק עם וובלט- תוכנת המובייל  למגזר הסיטונאי הטובה ביותר!
 
אינטגרציה מלאה ושקיפות מול ה –ERP  שלכם
התוכנה ניהול סוכני שטח WEBLET תומכת במגוון פעילויות וכולל שורה ארוכה של מודולים. כל המודולים מושכים מידע באופן אוטומאטי ממערכת ה- ERP.  כל תהליכים  הקשורים לעבודת סוכני השטח, כגון  קבלת קריאות שרות, רישום הזמנות ושיגורן למרכז, הפקת תעודות משלוח, חשבוניות וקבלות בשטח, התעדכנות במבצעים, עדכון מחירונים, ביצוע גבייה, תצוגת מוצרים בקטלוגים ואלבומי תמונות ועוד מגוון רחב של יישומים- כולם מתופעלים מול ה- ERP שלכם בצורה אינטגרטיבית, אוטומאטית ושקופה. אין צורך בביצוע פעולות כפולות !
 
תוכנת המסופונים המתקדמת iTrinity  לניהול סוכני שטח כוללת אינטגרציה מלאה ויכולת למשוך ולהעביר נתונים באופן דו-כיווני ואוטומטי אל /  מכל מערכות ה- ERP הנפוצות. ניתן למנות ברשימה חלקית את הממשקים הקיימים עם חשבשבת, פריוריטי Priority  , Sap Business One -  SBO, סאפ Sap - , ריווחית , מעלה מבית ONE , אורקל ORACLE-  , קוד בינה , בקלות כפולה, אוקטופוס , ממשק ל- AS400 ועוד.
 
יתרונות נוספים של תוכנת המובייל  לסוכני שטח WEBLET - הוזלת עלויות
תוכנת  המסופון החדשנית  WEBLET החדשנית מתאימה לימים אלו של האטה היות והיא מוזילה עלויות, מייעלת תהליכים ותומכת הגדלת והגברת המכירות. תוכנת המסופונים לסוכני שטח מונעת טעויות מיותרות. היא מסוגלת לעבוד במצב של offline בשעה שאין זמינות אינטרנט ומעדכנת את הנתונים מייד עם חזור התקשורת.

כמובן שלתוכנת המסופונים לניהול סוכני מכירות, שטח, שירות וטכנאים ישנו ערך מוסף רב לטובת העסק. פונקציות חדשניות כגון ניווט באמצעות WAZE , שימוש בקטלוג מוצרים מרהיב, חתימה דיגיטאלית ,  הדפסת מסמכים בשטח, גביה , דוחות, מידע ניהול מרכז ועוד הם רק מקצת מן המודולים המתקדמים הגלומים בתוכנת המסופון.

WEBLET - החופש לבחור – על כל סוג ציוד וטאבלט
עם ההתפתחות הטכנולוגית הכוח עובר למשתמשים ומאפשר להם לבחור תוכנה אופטימאלית ומתקדמת ללא הגבלות.   תוכלו לבחור להפעיל את תוכנת המסופון על ציוד שתבחרו. כאמור פועלת  המערכת על כל סוגי הטאבלטים הנפוצים. אנו זמינים אתכם ליהנות מחופש לבחור בכל סוג של ציוד או להשתמש בציוד אשר רכשתם כבר.  אפליקציית המסופון iTrinity   פועלת על גבי  מערכת הפעלה אנדרואיד של גוגל, על אייפד ואייפון עם מערכת הפעלה IOS של אפל, על גבי סמארטפון מסוג ווינדוס של מיקרוסופט, ואפילו על ה- ה PC שולחני מסורתי עם עכבר ומקלדת.

WEBLET - החופש לבחור – ללא תלות בתוכנה הארגונית  ERP שלכם
ציינו כבר כי עם ההתפתחות הטכנולוגית הכוח עובר למשתמשים ומאפשר להם לבחור תוכנה חדשנית ללא מגבלות.  תוכלו לבחור להפעיל את תוכנת המסופון על כל מערכת ERP שתבחרו. אפליקציית המסופון החדשנית  iTrinity  לניהול אנשי שטח הינה אפקטיבית מאד בזכות הקישוריות עם התוכנה הארגונית ה- ERP  שלכם. כל התהליכים שכרוכים בקבלה או במשלוח מידע ממטה החברה לשטח וחזרה,  מתבצעים אוטומאטית ברקע, גם בהיעדר אינטרנט ותקשורת סלולאריות. 

האם כדאי לשקול רכישת תוכנת מסופונים  עצמאית, שאיננה שייכת לספק ה- ERP שלכם ?
בהחלט. תוכנת המסופונים לאנשי מכירות ושטח  iTrinity  מתממשקת עם כל תוכנות ה- ERP  הנפוצות:
חשבשבת, אשבל  פריוריטי Priority ,-SAP Business One  SBO, סאפ Sap , רווחית (ריווחית),
וואן תוכנה - (ONE1 (One1ERP , מעלה NX, אלמוג Next ERP, תבל, נוהלים - VISION,  אורקל ORACLE , קוד בינה , גפני - בקלות כפולה, אוקטופוס, תוכנות ERP של  AS400 ועוד.
לכן רצוי לבחור בתוכנה חדשנית אשר תייעל לכם את העסק, תחסוך לכם כסף, תלווה אתכם לאורך זמן ותשמר את השקעתכם. זאת במקום להיות כבולים לתוכנת המסופונים של ספק ה- ERP שלכם. 
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! Weblet הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
כדאי לרכוש תוכנת מסופונים מבית תוכנה מתמחה

רכשו תוכנת מסופון לאנשי השטח מספקים המתמחים בתוכנות מסופונים.
 
בעולם המודרני רכישת תוכנות מתבצעת על פי התמחויות. כך גם הדבר כאשר מדובר במסופונים ניידים לניהול סוכני שטח. סקר שערכנו בקרב כ- 100 בעלי עסקים, העלה כי חברות רבות המעסיקות  עובדי שטח ומבקשות להתייעל, מחפשות פתרון מובייל אשר ישמר את השקעתן וילווה אותן לאורך שנים. פתרון כזה ניתן למצוא אך ורק אצל ספקים מתמחים בנושא. כמובן שתנאי בסיסי הוא שהתוכנה  הנבחרת תכלול ממשק שקוף ויציב את תוכנת ה- ERP הארגונית.
 

מדוע לא לרכוש תוכנת מסופון מספק ה- ERP שלכם?


 תוכנת מכירות, סוכני שטח וטכנאים אשר עובדת עם כל ERP נפוץ

תחום המסופונים לאנשי שטח מחייב התמחות והתמקצעות, במיוחד בימים אלו כאשר אנו עדים יומיום להכרזות ולחידושים טכנולוגיים מפתיעים. לכן חשוב לבחור תוכנת מסופון שפותחה על ידי גורמים מקצועיים שהתמחו בכל הצדדים הטכנולוגיים הרלוונטיים לאפליקציית מובייל לעסקים, ולאו דווקא לרכוש תוכנה שנבנתה על ידי ספקית ה-ERP שלכם.
 
 
נושא התוכנות הניידות נמצא במרכז ההתעניינות הגלובלית ונבחן לאחרונה על ידי יועצים רבים בכל רחבי העולם.
בהתבסס על מחקר שנערך על ידי חברת המחקר הבינלאומית Frost&Sullivan אשר התייחס לתוכנות מובייל לסוכני שטח, הטמעת תוכנות ניידות מחייבת התמקצעות וידע רב במגוון סוגיות.

התמחות זו לא תמצאו על פי רוב אצל ספק ה –ERP  שלכם. חשוב למשל, על פי המחקר,לרכוש תוכנה אשר פותחה מראש באופן שתתאים לכל ציוד עתידי. הדבר מכונהCross – Platform  . תוכנה כזו תשמר את השקעתכם, שכן לא תיאלצו להחליפה כשיחולו שינויים בציוד והיא תוכל ללוות אתכם לאורך זמן.
בחירה שקולה, על פי המחקר, הינה כזו אשר תעניק לכם את היכולת להתנייד עם ריבוי מכשירים ומערכות הפעלה שונות ומגוונות.
אפליקציה התומכת במגוון מערכות הפעלה ומכשירים (אפל iOs- אייפד ואייפון, אנדרואיד - סאמסונג ואחרים) ניתן למצוא אך ורק אצל בית תוכנה אשר התמקצע בתחום והשקיע בו רבות.


נושאי התמקצעות נוספים על פי היועצים הינם:
התמחות בנושאי ניווט /GPS Location
 
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR