בלוג אפליקצית אנשי שטח -מיחשוב מובילים ומפיצים
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
מיחשוב מובילים על גבי טאבלטים
תוכלו לצייד את המובילים, הנהגים והמפיצים בתוכנת המסופונים החדשנית Weblet 
פריצת דרך בתהליך עבודתם של מובילים, מפיצים, נהגים ונהגי משאיות
מערכת ניהול מובילים, טכנאים, מפיצים, נהגים ושאר אנשי השטח
 
כל חברה אשר מעסיקה מובילים, נהגים, מפיצים ונהגי משאיות מתחבטת בשאלה כיצד למנף את ההתקדמות הטכנולוגית לטובת  ריווחיותה.
תוכנת iTrinity לניהול אנשי שטח, בצירוף הטאבלטים החדשים (בין אם הם רגילים או מוקשחים)  יכולה לתרום להתייעלות, לצמצם את הוצאות התפעול, להגדיל את המכירות ולשפר את השירות הניתן ללקוחות.
תוכנת המסופונים החדשנית  iTrinity נועדה למחשב את המובילים, המפיצים והנהגים. אם תרצו בכך, תוכלו לנצל באמצעותה את המגמות החדשות בטכנולוגיות וירטואליזציה וענן.
 

תוכנת הובלה – למיחשוב מובילים, נהגים, מפיצים ונהגי משאיות על גבי טאבלט

כיצד נראית התוכנה בצד של הנהגים, המובילים והמפיצים ?
באמצעות Weblet  יוכלו הנהגים בחברה שלכם  לקבל  את סידור העבודה שלהם ישירות לאייפד. בתחילת יום העבודה כל נהג יפתח את האפליקציה ישירות מן הטאבלט. התוכנה תציג  בפניו את המשימה הראשונה שלו. כך הוא יוכל להתעדכן לאן עליו להגיע ומהי העבודה אותה עליו לבצע.
בשלב זה תתממשק  iTrinity לתוכנת הניווט Waze. כל נתוני הדרך יועברו מסידור העבודה של הנהג אל מערכת ה-GPS. כעת יצפה הנהג  במסלול הדרך ויקבל הנחיות נסיעה .
הנהג יעודכן בנתונים חשובים כגון הערכת הזמן הנדרשת עד להגעה לאתר הראשון אליו הוא מופנה.
כאשר יגיע הנהג ליעד וימלא את המשימה, הוא ידווח על סטאטוס העבודה בזמן אמת. מערכת iTrinity תתעד את שעת ההתחלה ושעת הסיום של העבודה ותעביר את הנתונים אל המרכז ואל ההנהלה בזמן אמת.
 
במהלך שהותו אצל הלקוח יוצגו בפני הנהג על גבי האייפד (או כל טאבלט אחר) פרטי המוצרים, המחירון המיוחד של הלקוח, ההזמנות הקודמות שלו, התחייבויותיהם וכו'. אם תרצו בכך, הטאבלט יציג בפני הנהג המוביל את אלבום התמונות והקטלוג של המוצרים ויסייע לו בקידום המכירות. הנהג המוביל יוכל לבצע הזמנות, להפיק קבלות, חשבוניות, תעודות משלוח, חיובים, לחתום, להדפיס, לצלם ועוד.

עם השלמת המשימה יקבל הנהג באופן אוטומטי את הפרטים אודות המשימה הבאה, וחוזר חלילה, לאורך כל יום העבודה.
 
כיצד נראית התוכנה בצד של המנהלים במרכז ?
במקביל להתרחשויות בשטח, יוכלו המנהלים במרכז לבדוק ב- Real Time  , בעמדת ניהול,  את מיקום הנהגים על המפה. אנשי המטה של החברה יוכלו לצפות בביצוע או אי ביצוע משימות הנהגים בהתאם לתוכנית העבודה המקורית.
במידת הצורך תעמוד לרשותם האפשרות לשנות את המשימות בזמן אמת. הם יוכלו לשלוח הודעות לשטח,  שכן מערכת המובילים והמפיצים  iTrinity תומכת במשלוח מסרים ובהתכתבות בין הנהגים לבין ההנהלה. בנוסף, יוכלו נציגי ההנהלה לצפות בהיסטוריה של תנועת המשאיות על גבי מפה בכל נקודת זמן. זאת במידה וידרש לבצע בירור או תחקיר לגבי משימת עבר של אחד הנהגים.
 
לאילו חברות מיועדת התוכנה למיחשוב מובילים, מפיצים , נהגים ונהגי משאיות?
אם הארגון שלכם מעסיק עובדים ניידים אשר מפיצים ומובילים מוצרים, המערכת מתאימה בדיוק בשבילכם. כל חברה או עסק אשר מפיץ ומוביל מוצרים שונים כגון  מזון, משקאות, יינות, צעצועים, מוצרים סניטאריים, כלי עבודה, קוסמטיקה ועוד יכול להתייעל ולהגדיל את הריווחיות באמצעות אפליקציית ההובלה וובלט.
המערכת מיועדת לארגונים בכל הגדלים ומכל מגזרי המשק: בשירות התעשיה, התחבורה, המגזר הפרטי הציבורי והצבאי.
התוכנה כוללת אינטגרציה וממשקים לכל תוכנות ה – ERP  הנפוצות.
אפליקציית וובלט למיחשוב התובלה הינה Cross-Platform , כלומר מתאימה לכל חומרה חדשנית: אייפד,  אנדרואיד, ווינדוז פון וכד'. תוכלו גם להפעילה על לפטופים ועל המחשב השולחני. 
המערכת מהווה פריצת דרך בתהליך העבודה של מובילים, מפיצים ונהגי משאיות והופכת אותו לפשוט יותר, יעיל וחסכוני יותר.  
אנו מזמינים אתכם להתרשם ממערכת iTrinity   החדשנית, אשר  מנצלת את תכונותיו של הטאבלט (אייפד , אנדרואיד , וינדוז פון) ומיישמת את כל חידושי הטכנולוגיה.
 
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! Weblet הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR