אפליקציית מסופונים וובלט
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית

WEBLET - תיאור מפורט של המודולים באפליקציית WEBLET לאנשי השטח

אפליקציית וובלט מכילה מגוון מודולים לבחירת המשתמש, "מנוע ממשקים", מודול "עמדת מנהל" המותקנת במרכז וישומים נוספים.

WEBLET מתופעלת כמערכת PRE–ERP ו- Mobile ERP ומקנה לחברה גמישות ניהולית רבה. 
האפליקציה לניהול אנשי השטח וכל שאר המודולים של WEBLET פועלים על כל סוגי הטאבלטים והסמארטפונים החדישים.
                                
אפליקציית וובלט פועלת הן ב on-line בשעה שיש תקשורת והן ב off-line בהיעדר אינטרנט.. 

תיאור מפורט של המודולים

תוכנת המסופונים WEBLET כוללת את המודולים הבאים:
 
Presale  
מודול הזמנות:
מודול זה תומך בתהליך רישום הזמנות בשטח ושיגורן למטה החברה. כל סוכן מקבל "תוכנית עבודה" ולפיה הוא פועל ומבקר את לקוחותיו. המסופון מתעדכן כל הזמן במוצרים, מחירים, מלאים ומבצעים – עובדה המקלה על הסוכן להמליץ ללקוחותיו על ביצוע הזמנות. רישום ההזמנה במסופון הינו תהליך קצר וידידותי וזאת בזכות ניהול קטגוריות מוצרים, לקוחות ומחירונים. ההזמנות משודרות בזמן אמיתי למטה החברה, ומשם מבצעים את האספקות והחיובים. הנהלת החברה יכולה לצפות בכל רגע בנעשה בשטח באמצעות אתר web של וובלט ולהשוות יעדים לביצועים.   
המודול כולל הזמנות, ניהול לקוחות, מוצרים, מחירונים, מגוונים, מלאים, אובליגו, שקים דחויים, יעדים, מסלול ביקורים, החזרות, בונוסים, החלפות, חתימת לקוח, חשבוניות פתוחות, חשבוניות היסטוריות,  גרף מכירות,  גרף קטגוריות,  היסטוריה, הודעות, השוואות בין סוכנים. 
     
Vansale  
מודול מכירות בשטח:  
מודול תוכנה זה תומך בכל התהליכים של מכירה ואספקת סחורה בשטח. באמצעות הטאבלט או הסמארטפון ניתן להפיק תעודת משלוח ו/ או חשבונית, לנהל את המלאי בזמן אמיתי וכן לבצע גבייה בשטח. באמצעות מדפסת ניידת ניתן להפיק בשטח את מסמכי המכר והגבייה הכוללים תעודת משלוח, חשבונית וקבלה. הלקוח יכול לחתום על גבי המסופון לאישור קבלת הסחורה או השרות. הנהלת החברה יכולה לצפות בכל רגע בנעשה בשטח באמצעות עמדת הניהול של וובלט להשוות יעדים לביצועים.
המודול כולל תעודות משלוח, חשבוניות, החזרות, ניהול מלאי, POD , העמסות ופריקות, ניהול לקוחות, מוצרים, מחירונים, מגוונים, אובליגו, שקים דחויים, יעדים, מסלול ביקורים, החזרות, בונוסים, החלפות, חתימת לקוח, חשבוניות פתוחות, חשבוניות היסטוריות, גרף מכירות, גרף קטגוריות, היסטוריה, הודעות, השוואות בין סוכנים, קורא ברקוד.

 
שירות טכנאים  
מודול תוכנה זה נועד לארגונים המספקים שרות באמצעות טכנאים בשטח. המסופון מקבל קריאות שרות / קריאות מוקד, וכן סידור עבודה, ובכך יודע איש השטח למי לספק שרות, איזה ומתי. בנוסף כולל מסופון הטכנאי היסטוריה של הטיפולים בלקוח ובמכשיריו הנמצאים בשרות. תוצאות השרות מועברות בזמן אמת לתוכנה הארגונית לצורך עדכון הקריאות הפתוחות. הנהלת החברה יכולה לצפות בכל רגע בנעשה בשטח באמצעות עמדת הניהול וובלט ולהשוות יעדים לביצועים.

עמדת ניהול
כוללת לקוחות , פריטים,  קריאות מוקד, תקלות שכיחות , מחירונים , סטאטוסים, מעקב קריאות, עדיפויות , דוח תקלות ,  הודעות ,דוחות , ריכוז לטכנאי,  זמני פעילות,
 
טאבלט  טכנאי
תומך בקבלת קריאות מוקד מה ERP, סידור עבודה, צפייה בנתוני  הלקוח, סטאטוס קריאה, טיפול בקריאה ודיווח ביצוע,  מוצרים לחיוב ,ניהול מלאי , העמסות ופריקות, בדיקה חוזרת, שידור.
 
בקרות שטח
סידור עבודה לבקר / מפקח, הצגת נתוני הלקוח, הנחיות מפורטות לבדיקה, מילוי טופסי בדיקה, רישום הערות בדיקה, קריאות מוקד, ניהול מצאי בשטח, הצגת היסטוריה של בקרות, דוחות מרכזים לפי אתר, דוחות להנהלה

 
בקרות טכנאים   הצגת נתוני הלקוח, הנחיות מפורטות לבדיקה, מילוי טופסי בדיקה, רישום הערות בדיקה, קריאות מוקד, ניהול מצאי בשטח, הצגת היסטוריה של בקרות, דוחות מרכזים לפי אתר, דוחות להנהלה.
 
טפסים וחוזים   תיעוד ביקור, מילוי טופס חוזה וכל טופס נוסף. אפשרות למחשוב כל סוג טופס, הגדרת סוגי שדות, ולידציות, שדות חובה, החתמת לקוחות, יצירת PDF דינאמי.
 
שיבוץ עובדים   מנגנון שיבוץ לעובדים המציג על גבי יומן את המשימות ומועדי ביצוען ותמיכה ב "גרירת" משימות מעובד לעובד.
 
TMS אופטימיזציה   תכנון וניהול ההפצה, המסלולים והאספקות. המודול מבוסס אופטימיזציה AI לתכנון קווי החלוקה והמסלולים ותומך במגוון רחב של פרמטרים לבחירת הלקוח. כולל עמדת ניהול מתקדמת לניהול כל תהליך האספקה, עמדת שטח לנהג POD, התומכת בצפייה ברשימת האספקות והמשימות, איתור תעודות, מיון אספקות ומשימות לפי זמן ומרחק עדכני ועוד.
 
נהגים POD   תעודות משלוח לטיפול, נתוני הלקוח, אספקה והחתמת הלקוח, דיווח ביצוע, ניהול מלאי, העמסות ופריקות, שיבוצי נהגים, פריטים מחירונים, מעקב אחר תעודות המשלוח, ניהול עדיפויות, הודעות, דוחות, ריכוז לנהג, ניהול  זמני פעילות,  דשבורד.   
 
סחר אלקטרוני B2B   המודול מאפשר ללקוחות שלכם לבצע סחר אלקטרוני B2B והזמנות ישירות באתר,כולל אלבום תמונות והצגת מחירי מחירון הלקוחות.יתרון המודול החדש הוא האפשרות לקבל הזמנות  גם ללא ביקור סוכן בשטח.
 
קליטת סחורה   המודול מטפל בתהליך בקרת כניסות סחורה. הצגת הזמנות ספקים בטאבלט, בחירת הזמנה ספציפית , הגעה וזיהוי הסחורה, סריקת ברקוד של פריטי הסחורה, סריקה בודדת ו/או סריקת קרטונים, שינוי כמויות בהתאם להרשאות סטייה, התראה על חריגת כמות, התראה על חריגת פריטים, אישור העובד בחתימתו בסיום הסריקה, שידור התעודה לעמדת הניהול ול ERP
 
מבצעים   הגדרות המבצעים מתבצעת בעמדת הניהול של וובלט, או שעמדת הניהול "יורשת" את אלה שהוגדרו ב ERP.
המבצעים משודרים לכל מכשירי השטח ב on-line ומסייעים בהגברת המכירות בשטח.
סוגי המבצעים הנתמכים במערכת כוללים: קנה-קבל, קנה-הוסף-קבל, מבצע כמותי כולל, מבצע מחיר כולל, מבצע כמותי פרטני, מבצע מחיר פרטני, מבצע על פריטים זהים, מבצעי דרוגים,  מבצעי כפילויות.
מודול המבצעים תומך במתן סמכות לאיש השטח להפעיל בעצמו מבצעי קנה / קבל ומבצעים אחרים.

 
גבייה  
קבלות, חשבונית / קבלה:
מודול תוכנה זה יכול לפעול עצמאית לצורך ביצוע גבייה ושיוך תשלומים לחשבוניות פתוחות, או להשתלב באחד המודולים האחרים של וובלט.
המסופון מתעדכן כל הזמן בחובות הפתוחים של הלקוחות ובמועד פירעונם, ובכך יכול איש השטח לבצע גבייה יעילה ולבצע שיוך תשלומים לחובות הפתוחים.(ביצוע כיסויים בשטח). בנוסף ניתן להדפיס קבלה מפורטת למסירה ללקוח. הנהלת החברה יכולה לצפות בכל רגע בנעשה בשטח באמצעות אתר web של וובלט ולהשוות יעדים לביצועים.
 
עמדת מכירה    קופה רושמת WEB -ית, עמדת מכירה מתקדמת וחדשנית, POS -Point of sale, על גבי טאבלטים.
 
ספקים  
ניהול כניסות במחסנים:
מודול תוכנה זה נועד לרישום מדויק ואמין של סחורה הנכנסת למחסן באמצעות מסופון וקורא ברקוד. רישום כזה המתבצע בשטח במקום במשרד מוסף אמינות לרישום הכניסות ויכול להתבצע בשטח מייד עם הגעת הסחורה. רישום כזה יוצר תעודות כניסה למחסן המשודרת זמן אמיתית לתוכנה הארגונית. הכניסות יכולות להיות מזדמנות או כנגד הזמנות שהופקו לספק.
הנהלת החברה יכולה לצפות בכל רגע בנעשה בשטח באמצעות אתר web של וובלט ולהשוות יעדים לביצועים.

 
ניפוקים  
תעודות יציאה:
מודול תוכנה זה נועד לרישום ניפוקים ויציאות בשטח באמצעות מסופון בשטח במקום רישומם במשרד. תעודת ניפוק כזאת גורעת מהמלאי מייד עם רישומה ומועברת לתוכנה הארגונית. ניתן בעת הרישום גם  להדפיס תעודת ניפוק לגורם המקבל. הנהלת החברה יכולה לצפות בכל רגע בנעשה בשטח באמצעות אתר web של וובלט ולהשוות יעדים לביצועים.
 
מחסנים  
ניהול מלאי:
מודול תוכנה זה נועד לביצוע ניהול מלאי באמצעות מסופון. התהליך כולל הזנה אוטומטית של המסופון בנתוני מלאי עדכני, רישום כל הכניסות בזמן אמיתי באמצעות ברקוד וכן רישום כל הניפוקים. הקפדה על התהליך מאפשרת ניהול מלאי מלא ועדכני הן ברמת המסופון והן ברמת כל מחסני הארגון. הנהלת החברה יכולה לצפות בכל רגע בנעשה בשטח באמצעות אתר web של וובלט ולהשוות יעדים לביצועים.
 
ליקוטים  
קליטת הזמנות וביצוע ליקוטים:
מודול תוכנה זה נועד לביצוע ליקוטים במחסן באמצעות מסופון. התהליך כולל הזנה אוטומטית של המסופון בהזמנות לקוחות הממתינות לאספקה, בחירת ההזמנות לביצוע ליקוט וקריאת המוצרים המלוקטים באמצעות ברקוד. במהלך הליקוט המתבצע לפי איתורים במחסן, מתעדכנת ההזמנה וניתן לייצר תעודת משלוח או חשבונית בגין ההזמנה. הנהלת החברה יכולה לצפות בכל רגע בנעשה בשטח באמצעות אתר web של וובלט ולהשוות יעדים לביצועים.
 
פדיון  
הצגה וניתוח תוצאות מכר מקופות:
מודול תוכנה זה נועד ליישום ברשתות שיווק המעוניינות להתעדכן בזמן אמת בתוצאות הפדיון בשטח. המסופון קולט מהקופות הרושמות את הפדיון לפי כל אמצעי התשלום, מנתח את התוצאות ומציג את הפדיון בפועל לפי שעות ביחס לתחזית מוקדמת. הייחוד של מודול זה היא באפשרות לצפות בנתוני הפדיון במסופון בשטח או בטלפון סלולארי חכם. הנהלת החברה יכולה לצפות בכל רגע בנעשה בשטח באמצעות אתר web של וובלט ולהשוות יעדים לביצועים.
 
קטלוג  
ניהול מידע קטלוגי והצגת תמונות:
מודול תוכנה זה נועד לאחסן במסופון את כל מוצרי החברה, ללא הגבלת נפח הפריטים וכן להציג לאיש השטח את כל נתוני הקטלוג כולל מצאי, מחירים, מבצעים ותמונות. באמצעות מודול זה ניתן לבצע במסופון ביקורת במחסנים וכן לעסוק בקידום מכירות בשטח. הנהלת החברה יכולה לצפות בכל רגע בנעשה בשטח באמצעות עמדת הניהולשל וובלט ולהשוות יעדים לביצועים.
 
אלבום תמונות   העלאה והצגת תמונות, רישום כמויות  מתוך האלבום, הצגת פריטים נפוצים באלבום. אפשרות לבצע מצגת תמונות. תמיכה ב"יבוא" תמונות מאתר קיים. רקע צבעוני לפריטים במגוון, פריטים ביעד ועוד.
 
מלאי  
ספירות מלאי:
מודול תוכנה זה נועד לביצוע ספירות מלאי מלאות או מדגמיות במחסנים. המסופון מתעדכן בכל נתוני הפריטים, המצאי והאיתורים , ובאמצעות ברקוד מבצע את הספירה בעין. תוצאות הספירה במסופון משודרות לשרת וובלט אשר מבצע השוואת הספירה לרישומי המחשב והצפת אי ההתאמות. על בי בקשה ניתן לעדכן מחדש את המערכת המרכזית בנתוני הספירה. הנהלת החברה יכולה לצפות בכל רגע בנעשה בשטח באמצעות אתר web של וובלט ולהשוות יעדים לביצועים.
 
סקרים ובקרות    
עריכת סקרים שונים:
מודול תוכנה זה נועד לביצוע סקרים ובקרות, קבלת משוב מהשטח ועיבוד תוצאות הסקרים והבקרות. הסקר ניבנה בצורה דינאמית והמסופון מכיל "שאלון" אותו ניתן למלא בשטח. תוצאות השאלונים משודרים למטה החברה, ממוינים ומועבדים לצורך מימוש מטרות הסקר והבקרה. הסוקר / בקר מקבל תוכנית עבודה במסופון, ומבצע את עבודתו בהתאם להנחיות המוצגות על המסך המקלות עליו את ביצוע העבודה בשטח. הנהלת החברה יכולה לצפות בכל רגע בנעשה בשטח באמצעות אתר web של וובלט ולהשוות יעדים לביצועים.
 
מפותGPS, Waze   שילוב GPS באפליקציה של Weblet עם Google Earth Maps
המודול מבצע פתיחה אוטומאטית של Waze בטאבלט ותומך בהצגת מיקום ב GPS בעמדת הניהול. המודול מאפשר צפייה בזמן אמת של מיקום כל אחד מאנשי השטח המשתמשים בתוכנת.
המסופון של איש השטח מכיל יכולות gps ותוכנת וובלט מציגה על מפה בכל רגע את מיקום אנשי השטח על גבי Google Earth . יכולות אלה נועדו לשרת הן את אנשי השטח בניהול יעיל של נסיעתם והן את הנהלת החברה בפיקוח אחר עבודת אנשי השטח.

 
 
סידור עבודה   קביעת סידור עבודה לאנשי השטח לפי תאריכים ועדיפויות. בקרה על ביצוע או אי ביצוע המשימות.
 
כרטיס שעון, שעון נוכחות   איסוף וסיכום שעות עבודה ושעון נוכחות של כל עובד, תצוגה גם ב GPS , אחזור נתונים היסטוריים.
 
צילום   תמיכה בצילום אובייקטים על ידי הטאבלט:
מודול תוכנה זה נועד לביצוע צילומים בשטח והוא משולב עם כל שאר המודולים הדורשים צילום אובייקטים. התמונה משודרת לעמדת הניהול ונשמרת בארכיון. התמונה משויכת למסמך שיצר אותה וניתנת לאיחזור ולשימושים שונים.

 
הדפסות  
הדפסת מסמכים בשטח:
מודול תוכנה זה נועד לביצוע הדפסת תעודות בשטח ו/או במטה החברה, כפוף לסוג הציוד והמדפסות הנבחרות.
המודול משולב עם כל שאר המודולים הדורשים הדפסה במדפסת ניידת. וובלט מכילה מגוון רחב של עיצובי הדפסה, תומכת בסוגי תקשורת ובמדפסות שונות וכן מבצעת "סריקה" של ההדפסות לצורך שימורן בארכיון.
הדפסת תעודות בשטח  ו/או במטה החברה. כפוף לסוג הציוד והמדפסות הנבחרות.

 
התראות SMS    מודול תוכנה דינאמי אשר שולח הודעות SMS בעת ביצוע אירועים שונים בשטח. בין היתר הודעה על מחזור מכירות יומי, הודעה על מכירה חריגה, הודעה על ביקור קרוב של טכנאי ועוד.
 
קשרי  לקוחות  CRM   תוכנה רחבה בעמדת הניהול התומכת בכל התהליך של ניהול לקוחות, שימור לקוחות, תזכורות, ניהול אירועים ושמירת היסטוריה.
 
ניהול מט"ח   ניהול האפליקציה בשתי מטבעות: מטבע מקומי ומטבע זר.
 
פרויקטים  
פיתוח תוכנה לפי הזמנה:
בנוסף לקיום מספר רב של מודולים בתוכנת וובלט, חברתנו מבצעת פרויקטים Tailor Made עבור לקוחותינו. ניסיוננו רב השנים והתמחותנו בטכנולוגיות אינטרנט חדישות, מאפשרים לנו להתמודד עם כל אתגר ולספק פתרונות תוכנה end to end ברמה המקצועית הגבוהה המוכרת בשוק מזה שנים רבות.
 
ריבוי שפות  
תמיכה בשפה זרה נוספת כמו אנגלית, רוסית וכד'''' כולל הפיכת מסכים משמאל לימין -  multi language
אפליקציית Weblet פותחה בטכנולוגיות אינטרנט חדישות ותוכננה מראש על מנת לספק מענה הן לשוק המקומי והן לשוק הבינלאומי. התוכנה בנויה Multi language ומאפשרת עבודה בשפות שונות בו זמנית גם באותו ארגון.


מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים?
הגעתם למקום הנכון! 
WEBLET הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.
צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 רשימת המודולים המורחבת באפליקציית WEBLET
תוכנת המסופונים WEBLET כוללת מגוון מודולים לתמיכה במכירות, בשירות ובבקרות. המערכת כוללת מודולים מורכבים כגון  מבצעים, CRM ועוד
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR