בלוג אפליקציה לסוכני שטח- יתרון בשירותי ענן
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
שירותי ענן במסגרת אפליקציית אנשי שטח
חיסכון כספי בניהול העסק
בזכות שירותי הענן
של תוכנת המסופונים
Weblet 
שירותי ענן בתוכנה לניהול אנשי השטח ׂ(SaaS)

אפליקציה לאנשי מכירות, מפיצים, טכנאים וסוכני שטח על גבי טאבלטים גם במיחשוב ענן
  
תוכנות לסוכני שטח (אנשי מכירות, מפיצים, מוכרנים, נהגים, מובילים וכיו"ב) עברו שינויים טכנולוגיים משמעותיים בשנים האחרונות.  השינוי הבולט ביותר הינו המעבר לשירותי ענן  (cloud services). שירותים אלו מכונים גם  שרותי SaaS, דהיינו תוכנה כשירות, ובאנגלית Software as a Service.
 

שירותי ענן - ניהול אנשי שטח על גבי ענן        


מהם היתרונות של מיחשוב ענן כשמדובר בתוכנות ניידות לסוכני שטח?
אם אתם מתעניינים בתוכנה ניידת על גבי טאבלטים וסמארטפונים, הרי שמטבע הדברים עליכם לתת מענה לכמות מידע רבה בשטח On The Go , בזמן תגובה מהיר ובאמינות רבה - כל זאת כמובן תוך כדי קיצוץ בעלויות.

כיצד בא לידי ביטוי הקיצוץ בהוצאות?
כאשר בוחרים בתוכנה הפועלת על גבי ענן, אזי אם התרחבתם ועימכם גם גדל היקף המידע שלכם, אתם פטורים מן הצורך לרכוש ציוד חדש, להחליף שרתים, ולשלם למפעילים ולמתקינים. אם הוספתם משתמשים ועליכם להרחיב את  כוח המיחשוב שלכם, אינכם צריכים להתחבט  בדילמות של הגדלת זיכרון. הכל נתמך ומתבצע עבורכם במסגרת שירותי הענן.
שירותי הענן כוללים אבטחה ברמה גבוהה מאד. אי לכך, המעבר לשירותי ענן מעניק לכם ביטחון שהמידע שלכם מאובטח. שירותי הענן כוללים גיבויים, עדכון מערכות הפעלה ועוד. כל הנ"ל תורמים להתייעלות ולחיסכון כספי ניכר.
ואמנם תוכנת Weblet  לניהול סוכני השטח פועלת גם בענן עם תשתית חדשנית וממשק משתמש מודרני ויעיל.
אם בעבר מרבית העסקים הסתמכו על מערכות ERP מסובכות ומסורבלות כדי לנהל את עסקיהם,  היום המצב השתנה: אנו מציעים לכם ליהנות מתוכנת  iTrinity שהינה  Mobile ERP  חכם, גמיש, יעיל וידידותי. ניתן להתקין אותה כאמור גם על גבי ענן. סוכני השטח שלכם, כמו אנשי מכירות וטכנאים, יוכלו לקבל לידיהם את כל המידע הרלוונטי לגבי עבודתם בצורה מהירה, נוחה ואינטואיטיבית. המידע יועבר מן הענן ישירות אל הטאבלט שלהם.
 
  

טרנד זה של מיחשוב ענן לעבודת אנשי שטח הולך וגובר בעל העולם המערבי. אנו אימצנו מודל זה לאחר שנוכחנו עד כמה טכנולוגית הענן איכותית, אמינה ומשתלמת כלכלית. מערכת הענן של וובלט מצטיינת ברמת אבטחה גבוהה ובמחירים נגישים. המשתמשים של תוכנת  Weblet לניהול אנשי השטח (טכנאים, סוקרים ואנשי מכירות , מפיצים ומובילים) נהנים ממערכת ידידותית למשתמש, המציגה מידע עדכני בזמן אמת.

לשם המחשה נשתמש במודול אלבום התמונות של המערכת שלנו. מודול זה נועד להציג את הקטלוגים של מוצרי החברה. סוכני השטח יכולים לצפות בהם מתוך שירותי הענן של וובלט, מכל מקום שבו הם נמצאים.
 
לסיכום, בבואכם היום לבחור תוכנת מסופונים ניידת, חשוב לבחור בתוכנה שתוכל להצעיד את העסק שלכם קדימה. תוכנת המסופונים Weblet עובדת כאמור גם על גבי מחשוב ענן ומשתמשת בטכנולוגיות החדישות ביותר בשוק, שמעניקות לאנשי השטח שלכם יתרון משמעותי בעבודה.

יתר על כן, Weblet היא תוכנת המסופונים היחידה שעובדת בCross Platform על כל סוג טאבלט (iOs, Android Windows Phones, סרפייס וכד'). בנוסף WEBLET  עובדת בצורה היברידית ומאפשרת לסוכני השטח שלכם לעבוד גם און-ליין וגם במצב Off-line .
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! Weblet הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR