בלוג אפליקציה לסוכני שטח- שדרוג אפליקצית מסופונים
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
יש לכם כבר מכשירים ומסופונים ואתם מחפשים תוכנה לסוכני שטח ?
מעוניינים להחליף רק את התוכנה ולהישאר עם המכשירים הקיימים ?
 
מעוניינים לשדרג את תוכנת המסופון שלכם לאנשי שטח ולאנשי מכירות? מהיום אינכם כבולים יותר. אם רכשתם כבר ציוד ויש לכם כבר מסופונים של Windows Mobile , אייפד, אייפון, סאמסונג, אנדרואיד או כל טאבלט אחר – תוכלו ליהנות מתוכנת המסופונים החדשנית  WEBLET.

מחפשים אפליקציית מסופונים חדשה מבלי להחליף את המכשירים ?     

יש בידיכם החופש לבחור!
אפליקציית WEBLET לאנשי שטח ומכירות הינה Cross Platform . כלומר פועלת על מגוון המכשירים, הסמארטפונים והטאבלטים הקיימים כיום בשוק. תוכלו להפעיל אותה על הציוד שלכם. אין צורך להיכנס להשקעות ולרכוש ציוד חדש. אפליקציית המסופונים וובלט לאנשי שטח ומכירות פועלת הן ב   Online-והן בהיעדר תקשורת  ב- Offline.
היא מתאימה לכל אנשי השטח בכל מגזר שהוא וכוללת מגוון מודולים.

התחילו לייעל את העסק עם WEBLET אפליקציית המסופונים למגזר הסיטונאי הטובה ביותר! עם הציוד שלכם.
 
אם גם אתם מעסיקים עובדי שטח, כגון סוכני שטח, ליסינג, מפיצים, טכנאים, מוכרנים, נהגים, סוקרים ועוד תוכלו לספק לעובדי השטח תוכנה חדישה שתעבוד על גבי הציוד שלכם – על המכשירים הישנים.
  
WEBLET  החופש לבחור 
החופש להשתמש בכל ציוד וטכנולוגיות שתבקשו           
תוכנת מסופונים על מגוון מכשירים Cross Platform
תוכלו לייעל את העבודה ואת ניהול קריאות השירות  באמצעות באפליקציית המסופונים Weblet 
תוכנת המסופון וובלט לאנשי שירות, מכירות ושטח הינה device-agnostic ומעניקה לכם חופש לבחור ציוד ללא הגבלות. שכן תוכלו להפעילה  על גבי כל טאבלט, החל ממערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל, דרך אייפון או אייפד עם מערכת ההפעלה IOS  מבית אפל וכלה בסמארטפונים עם מערכת הפעלהWindow Mobile  או  Windows Phone  של מיקרוסופט. יתר על כן, תוכלו להפעיל את וובלט לא רק על גבי טאבלטים,  אלא גם על גבי הלפטופ והמחשב השולחני, עם מקלדת ועכבר.

החופש לבחור BYOD   - להשתמש בציוד האישי של העובדים שלכם
בהתאם למגמה הרווחת כיום בחו"ל, ארגונים רבים מוצאים יתרון  בהפעלת תוכנת סוכני השטח על גבי הסמארטפונים האישיים של עובדיהם.
מגמה זו מכונה  BYOD - כלומר  Bring Your Own Device.
אם גם אתם מעוניינים בכך, תוכלו לממש זאת באמצעות התוכנה לסוכני השטח  iTrinity  . התוכנה פועלת כאמור על גבי כל במכשירים הנפוצים.
 
יתרונות התוכנה לסוכני השטח 
WEBLET 
התוכנה למסופון  לניהול סוכנים, משווקים, מפיצים, סיטונאים, טכנאים וכד' מוזילה את העלויות, משדרגת את תהליכי המכירה ומשפרת את תדמית העסק. תוכנת המסופון מעניקה לסוכני השטח שלכם תקשורת ישירה ומהירה אל שרתי החברה, דבר אשר מייעל את עבודתם ומונע טעויות. תוכנה המכירות והשטח עובדת כאמור גם  במצב של offline  כאשר אין זמינות אינטרנט ומעדכנת את הנתונים מייד כשנוצרת תקשורת.

האפליקציה לסוכני השטח  WEBLET תומכת במגוון הפעילויות של הארגון
כגון: קבלת וטיפול בקריאות שרות,  רישום הזמנות והעברתם לחברה, הפקת חשבוניות ותעודות משלוח בשטח, דיווח על מבצעים, הצגת המוצרים על גבי אלבומים / קטלוגים, עידוד המכירות באמצעות הצעת  מוצרים משלימים ונלווים ועוד.
תוכנת המסופון לניהול אנשי שטח, אנשי מכירות, אנשי שירות וטכנאים מתכננת את מסלולי הנסיעה של נציגי המכירות ומציגה בפניהם הנחיות ניווט באמצעות  GPS  Waze    ומפות.

אינטגרציה בין WEBLET לבין כל תוכנות ה-ERP הנפוצות
תוכנת המסופון וובלט לאנשי שטח, שירות ומכירות כוללת קישוריות אוטומטית לתוכנה הארגונית ERP . היא מתממשקת עם כל תוכנות ה ERP הנפוצות: Priority ,-SAP Business One  SBO, סאפ Sap אורקל ORACLE   וואן תוכנה  - ONE1 -  One1ERP  , מעלה NX  , אלמוג Next ERP , תבל, נוהלים -  VISION,   , קוד בינה , גפני - בקלות כפולה, אוקטופוס, תוכנות ERP של  AS400 ועוד.
   
התייעלות - משלוחים מדויקים לשטח
אפליקציית המסופונים לסוכני שטח מייעלת את תהליכי המשלוח לשטח. הסוכנים, החלפים והמידע מגיעים אל המקום המדויק ובזמן הקצר ביותר. אי ההבנות והתקלות מצטמצמות למינימום, דבר התורם לשיפור השירות ומונע הפסדים כספיים .המלאי שמוצג באייפד או באנדרואיד מדויק ומתעדכן בזמן אמיתי. כך נמנעות טעויות וביקורים חוזרים ומיותרים אצל הלקוח.
 
הגברת המכירות באמצעות האלבום
אפליקציית  המסופון לאנשי המכירות כוללת אלבום וקטלוג תמונות. הדבר מגביר את המכירות. הטאבלטים והסמארטפונים מציגים את המוצרים בתצוגה מרהיבה, ניתן לסובב את תמונות ולהציגן בזוויות שונות.

 
מתעניינים בתוכנה לניהול טכנאי שטח, אנשי שירות וסוכני מכירות על גבי טאבלטים? הגעתם למקום הנכון! WEBLET הינה המערכת החדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות ונותני שירות.  צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
  
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR