WEBLET לניהול מערך הנהגים, השירות, השינועים והחילוצים באופרייט ליס
הורידו את המדריך >>
כל השאלות שעליכם לשאול את ספק האפליקציה
בטרם אתם רוכשים אפליקציה לניהול אנשי שטח
English / עברית
חברת WEBLET,  המתמחה במחשוב אנשי השטח על גבי מובייל, השלימה לאחרונה פרויקט לניהול מערך  הנהגים והשירות בחברת אופרייט ליס.

ניהול מערך הנהגים, השירות, השינועים והחילוצים בחברת אופרייט ליס

אופרייט ליס, מהמובילות בענף הליסינג, מתמחה בליסינג תפעולי ובניהול ציי הרכב ללקוחות עסקיים ופרטיים. לחברה מוניטין בתפירת עסקאות ליסינג משתלמות תוך התאמה  לצרכים של כל ארגון וכל לקוח. לצורך תמיכה במנגנון השירות ולטובת לקוחותיה, יישמה החברה תהליך של מעבר לדיגיטל והטמיעה את אפליקציית WEBLET לאנשי השטח. באמצעותה מנהלת כיום החברה את כל מערך השינועים והחילוצים של רכבי החברה.
על פי הערכות בשוק היקף הפרויקט נאמד במעל מיליון שקלים.
 
לדברי דב קופלר , מנהל מערכות המידע של החברה , אפליקציית WEBLET נועדה לשרת את אנשי השטח ואת מנהלי השירות ותומכת בכל שלבי הטיפול החל מקבלת משימות שינוע וחילוץ  , דרך שיבוץ הנהגים וכלה במתן השרות ללקוח. קופלר הוסיף כי באמצעות מודול השיבוצים של WEBLET ניתן לתכנן בצורה אופטימלית את סידור העבודה לנהגים ולנותני שירות, וכפועל יוצא  לקצר זמנים  ולהתייעל.  קופלר הוסיף כי בתוך כך אפליקציית וובלט מאפשרת לספק ללקוחות שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר והיא תומכת  באמנת השירות המפורסמת של אופרייט ליס.
לדבריו כל האינטראקציה עם הלקוח מתבצעת בצורה חדשנית: לא עוד עבודה בשיטה הישנה, עם טפסים, חתימות ידניות, ביורוקרטיה וטלפונים למוקדי השירות.  בזכות המעבר לדיגיטל הכל מתבצע באמצעות אפליקציית המובייל. כל הטפסים מוצגים על גבי טאבלט, אשר אף מצלם את הרכב. האפליקציה  מעבירה  מיידית את כל המסמכים חתומים דיגיטאלית הן ללקוח והן  ל- Back Office.  הלקוח הסופי אינו צריך להמתין יתר על המידה לצוותי התפעול .
Credit: canonsnapper Russian Salad via photopin (license)
 WEBLET לניהול מערך הנהגים, השירות, השינועים והחילוצים בחברת אופרייט ליס
אופרייס ליס הטמיעה את אפליקציית המסופונים WEBLET
הואיל והאפליקציה מספקת שליטה ובקרה על הנהגים בזמן אמת, כולל מיקומים במפה, היא מאפשרת גמישות ושינויי שיבוצים במהלך היום תוך היענות לצורכי הלקוחות, דבר שתורם עוד יותר לחוויית הלקוח.
 
שמעון כרמל, סמנכ"ל הכספים של אופרייט ליס ציין כי אפליקציית WEBLET  מספקת להנהלת החברה  שליטה ובקרה על מספר המשימות שמבצע כל נהג ביום . לדבריו, בבעלות אופרייט ליס כ-12 אלף מכוניות ויותר מ-120 נקודות מרכזי שירות ואתרי מכירה בפריסה ארצית.   "אחד מיתרונות האפליקציה אצלנו הינו  מתן תמונה מדויקת לגבי ניצול או בזבוז זמן של נהגים בין המשימות ותמיכה בשיבוץ יעיל של משימות תוך התחשבות במקור ויעד ונסיעות הפוכות. לטעמי כל ארגון שעובר כמונו לדיגיטל ומצייד את אנשי השירות והשטח שלו בטאבלטים או סמארטפונים עם ממשק ישיר ורציף למערכות המרכזיות יזכה ביתרונות פיננסיים רבים."
 
חברת WEBLET המתמחה במחשוב אנשי השטח על גבי מובייל,  הינה המפתחת, המשווקת והמיישמת של אפליקציית  המסופונים החדשנית WEBLET שהינה פלטפורמת   MOBILE  ERP.
 
חן לוטן חביב, סמנכ"לית החברה, מסרה כי אפליקציית וובלט מהווה כיום את הפלטפורמה העיקרית לטרנספורמציה הדיגיטלית בקרב חברות מובילות בענף הרכב והתחבורה . 
לוטן  חביב הוסיפה  כי "אנו בחברת WEBLET  מעבירים לקוחות לעידן הדיגיטל בכלל, ולתחום ה-  Mobile בפרט באמצעות פלטפורמת מובייל אינטרנטית וגנרית שפיתחנו עבור אנשי שטח,  מערכת שנותנת מענה לכל התהליכים הלוגיסטיים והפיננסיים בשטח ומתקשרת למערכות הליבה הארגוניות."
 
לוטן חביב הדגישה כי בנוסף  למטרה המוצהרת של שיפור שירות הלקוחות,  WEBLET מחזירה את ההשקעה בה במהירות, בשל העובדה שהנציגים יכולים לבצע כמות גדולה יותר של משימות יומיות ובכך להגדיל את ההכנסות. כמו כן, בזכות  העובדה שהמידע מגיע באופן מיידי ואוטומטי לתוך מערכות הליבה של הארגון ניתן לקבל מידע חשוב בזמן אמת ולקבל החלטות מתאימות בהתאם וגם נחסכות שעות עבודה רבות של הקלדת המידע בדיעבד.  השליטה והבקרה על מערך השינוע שמתקיים כעת באופרייט ליס בזמן אמת, כולל  מיקומים במפה, מאפשרת  ניהול יעיל, קפדני וריווחי.
 
מתעניינים באפליקציה לניהול מערך הנהגים, השירות, השינועים והחילוצים ? 
הגעתם למקום הנכון! האפליקציה שלנו פועלת בטכנולוגיית Progressive Web Apps והינה אפליקציה חדשנית לניהול טכנאים, קריאות שירות, ליסינג, טכנאים, מתקינים, מפיצים, סוכני מכירות ועוד. צרו עימנו קשר ללא התחייבות !
 
 
כל הזכויות שמורות לוובלט בע:מ. .אין להעתיק מהאתר ללא רשות בעל זכות היוצרים. הגנת זכות היוצרים חלה על כל צורת ביטוי   מדיניות פרטיות 
FacebookLinkedin
פרטי התקשרות -  וובלט​ - WEBLET
כתובתנו: מגדלי בסר 4, קומה 28
מצדה 7 בני ברק, מיקוד 5126112
טלפון: 03-6160808
פקס: 03-6160202
דוא"ל: info@weblet.co.il
WAZE: וובלט-WEBLET -אפליקציה לאנשי    שטח
או לחילופין נווטו אל :  
קישור ל WAZE 
GDPR